Karadeniz Pet

bu kuşun ismi ne?

lulu4

Yeni Üye
576320190821_184519_001.jpg
bu kuş balkondan içeriye gelip annemin başına kondu herkesin başına koluna konuyordu ekmegi islatıp verdim yedi.Ama suyu tasta içmedi evcil hayvanların suluğunda içti.gitmek istemiyodu yazın gelmisti bu kuş merak ettim hangi kuştu

576320190821_184519_001.jpg
bu kuş balkondan içeriye gelip annemin başına kondu herkesin başına koluna konuyordu ekmegi islatıp verdim yedi.Ama suyu tasta içmedi evcil hayvanların suluğunda içti.gitmek istemiyodu yazın gelmisti bu kuş merak ettim hangi kuştu

Saka kuşu mu acaba

Bu kuş nedir arkadaş nette yabani kuşların hepsini inceledim bi türlü bulamadım. Gaga yapısı yırtıcı kuşlara benziyor. Ama gözleri farkli. Ayaklari desen saka mı dedim yok onlarda böyle renk goremedim. Karga yavrusu sandim oda değil. Kafam allak bullak. Ne zamandir bakiyosunuz kuşa merak ettim iyice

Bu kuş nedir arkadaş nette yabani kuşların hepsini inceledim bi türlü bulamadım. Gaga yapısı yırtıcı kuşlara benziyor. Ama gözleri farkli. Ayaklari desen saka mı dedim yok onlarda böyle renk goremedim. Karga yavrusu sandim oda değil. Kafam allak bullak. Ne zamandir bakiyosunuz kuşa merak ettim iyice

Bende bulamadım :)
Yazın gelmişti diyor herhalde geri salmışlar

Yazın gelmişti gitmek istemiyordu başıma geldi balkona çıktım biraz bekledi sonra gitti evde kalmak istiyordu ama pişman oldum bıraktıgıma şimdi yok yani merak ediyodum hangi kuş diye sormak istedim

Arap bülbülü :)

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Arap bülbülü :)

bişey diyim mi büyük sevap işledin kafayı yemek üzereydim o kadar kuş inceledim ki. konunun sahibi benim kadar merak etmemiştir :D ayrıca mükemmel bişeymiş bu kuş. hangi familyadan diye araştırdım arap bülbülügiller familyasındanmış adını bilmeden bulamadığım kadar varmış be :D ilk bakışta gaga yapısı karga familyasına benziyor.

bişey diyim mi büyük sevap işledin kafayı yemek üzereydim o kadar kuş inceledim ki. konunun sahibi benim kadar merak etmemiştir :D ayrıca mükemmel bişeymiş bu kuş. hangi familyadan diye araştırdım arap bülbülügiller familyasındanmış adını bilmeden bulamadığım kadar varmış be :D
Kaçırdım desene şimdi pişman oldum bıraktıgıma of ya