Karadeniz Pet

Bu kuş hasta mı yoksa yumurta mı var?

Arc

Yeni Üye
Dişi Muhabbet kuşumun ilk çiftleştiğini gördüğümden beri 16 gün oldu yumurta olduğu için mi popo tüyleri bu kadar dökülüyor, yemesi içmesi iyi ama normal haline göre çok hareket etmek istemiyor eskisi gibi erkeğin kuruna cvp da vermiyor hasta mı yoksa yumurta olduğu için mi böyle acaba? Yada yumurta sıkışması olabilir mi ilk yumurtası eğer olursa çünkü lütfen bir cvp verebilir misiniz bulunduğum yerde danışabilecğm bir veteriner yok forum da da bir kaç kez yazdım cvp alamadım :|

Ekli dosyalar

• DSC_0247.JPG
    DSC_0247.JPG
    975.4 KB · Görüntüleme: 25
  • DSC_0245.JPG
    DSC_0245.JPG
    1 MB · Görüntüleme: 24
  • DSC_0238.JPG
    DSC_0238.JPG
    3.1 MB · Görüntüleme: 22
Bu gruba dört günde yazdığım 5 yada 6.konu ama gel gör ki sadece ilk yeni açtığımda yazdığım konuya cevap alabildim ki onun da devamı gelmedi. Anlıyorum grupta çok fazla konu açılıyor herkes bir şeyler soruyor herkese cevap yazabilmek tabi ki mümkün değil ama ben yazdığım hiç bir konuya cevap alamıyorsam bu grupta paylaşım yapmanın ne anlamı var? En gereksiz konular üzerinde günlerce konuşuluyor ama en azından hastalık ile ilgili sorularda birbirimize yardımcı olabilsek ne kadar güzel olur birçok insanın gerçekten danışabileceği birileri olmadığı ve sevdiğimiz bu canların sıkıntı çekmesine dayanamadığımız için buralardayız ama sanıyorum kuşun durumu iyice kötüye gitmeden burada cevap almak mümkün değil.

Konu hakkında bilgim olmadığı için yardımcı olamıyorum ama size katılıyorum. 1 senedir bu siteye üyeyim. Çok da faydalandım hala da faydalanıyorum konu paylaşan, yardımcı olan herkes sağolsun fakat son zamanlarda bazı konulara çok ilgisiz kalınıyor kimse yardımcı olmuyor. Site eski etkinliğini kaybetti bana göre. Umarım kuşunuzun bi sıkıntısı yoktur ve bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar..

• Beğen
Tepkiler: Arc
Çok teşekkür ederim yine de inşallah yoktur bakalım ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum..