Karadeniz Pet

Bu kuşun cinsi yaşı ve cinsiyeti hakkında bilgi verir misiniz

Salih444

Yeni Üye
IMG-20171121-WA0006.jpg

Ekli dosyalar

• IMG-20171121-WA0002.jpg
    IMG-20171121-WA0002.jpg
    152.1 KB · Görüntüleme: 9
  • DSC_0036.JPG
    DSC_0036.JPG
    3.2 MB · Görüntüleme: 11
  • DSC_0035.JPG
    DSC_0035.JPG
    3.3 MB · Görüntüleme: 10
  • DSC_0037.JPG
    DSC_0037.JPG
    3.1 MB · Görüntüleme: 11
Kuşunuz yavru. 3 aylıktan daha büyük olmadığını ancak daha küçük olacağını düşünüyorum. Bence erkek.

Beyaz olan kaç aylıktır ve cinsleri ne sizce ırkı

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Onun da yavru olduğunu düşünüyorum. Dişi gibi geldi beyaz olan. Cins hakkında bilgim yok maalesef. Alışma sürecinde sizden korkmaları normal, bol bol ilgi gösterin. Ortamları sessiz olmasın bi radyo bi tv sesi ile odada ses olsa iyi olur. En önemlisi siz ilgisiz bırakmayın. Alışınca ortama ve size cıvıl cıvıl olurlar.

Onun da yavru olduğunu düşünüyorum. Dişi gibi geldi beyaz olan. Cins hakkında bilgim yok maalesef. Alışma sürecinde sizden korkmaları normal, bol bol ilgi gösterin. Ortamları sessiz olmasın bi radyo bi tv sesi ile odada ses olsa iyi olur. En önemlisi siz ilgisiz bırakmayın. Alışınca ortama ve size cıvıl cıvıl olurlar.
Saolun türleri nesir sizce özel ırklar mı yoksa normaller mi

jumbomun dışında tüm ırklar birbirlerine yakınlar. özel ırk diye birşey yok zaten. hepsi özel. kuşlarınız güzel güle güle besleyin.
merak ediyorsunuz kuşlar çek kırığı gibi duruyorlar. yerli olma olasılığı çok daha yüksek

jumbomun dışında tüm ırklar birbirlerine yakınlar. özel ırk diye birşey yok zaten. hepsi özel. kuşlarınız güzel güle güle besleyin.
merak ediyorsunuz kuşlar çek kırığı gibi duruyorlar. yerli olma olasılığı çok daha yüksek
Sizce hastalıkları var mıdır sağlıkları nasıl görünüyır

Geri