Karadeniz Pet

Bu kuşlar jumbo mu ?

RumpheLstiLskin

Meraklı Üye
Ben bu 2 çiftten birini almayı düsünüyorum. Bu kuşlar jumbo mu? Sizce hangisini almalıyım?

1.çift

2.çift

Sürekli yavru alınan kuşlarmış. 2. Çiftin altında yumurta varmış. Yeni eve geldiğinde tek bakılacak jumbo kuşlardan yavru alma olasılığım nedir? Kuşlara bakım konusunda bilgiliyim. Ortam ve mama hazırlama bakımından.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Birinci çiftin dişisi jumbo değil kırık, ikinci çifte jumbo ayarı kuşlar MaşâAllah, jumbolar daha ağır kuşlar olduğu için tek çift ile yavru almak zor olacaktır iki çift olursa sesten dolayı daha da haraketli olurlar.

Birinci çiftin dişisi jumbo değil kırık, ikinci çifte jumbo ayarı kuşlar MaşâAllah, jumbolar daha ağır kuşlar olduğu için tek çift ile yavru almak zor olacaktır iki çift olursa sesten dolayı daha da haraketli olurlar.
Di mi ilk çiftin dişisini ben de beğenmedim. 2.çifti almayı düşünüyorum. Yanlarına yerli çift almayı düşünüyorum sonraları evde yer yok 4 5 çift beslemeye. Yoksa muhabbet hastalığı var. Ne kadar monk papağanı da almak istesem muhabbetlerin yeri ayrı.

SM-G611F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet ikinci çiftin renkleride çok hoş güzel yavrular gelir altlarından. Muhabbet öyle diğer kuşlardan çok farklı alışan bir kişi için iyi olur 2 çift ev ortamında ideal hayırlısı olsun inşâAllah.

Geri