Eren BAG

Süper Üye
10 Ağu 2014
117
0
16
20
hatay\iskenderun
arkadaş pek kuştan anlamıyor muhabbet kusu yeni 5 gün içinde yüzünde dediğine göre ıslaklık varmış yüzü kahverengi gibi olmuş bir ayağının üstünde tam duramıyormuş yemliğin içine resimdeki gibi eğilip kalıyormuş öyle sizce hastalığı ve tedavisi nedir ? bana soğuk algınlığı gibi geldi. Yorumlarınız için teşekürler..
 

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
soğuk algınlığı olabilir.hemen tedaviye başlasın.mümkünse veterinere gitsin onlar bir ilaç verir.
 

gamze arat

Profesyonel
12 Ocak 2015
557
67
28
kuşlarda dışkıdan hasta olup olmadığını büyük ölçüde anlayabiliyoruz. bence dışkı fotoğrafı ve kuşun yüzünün gözünün belli olduğu bi fotoğraf atabilirseniz daha iyi olur. kafası yemliğin içindeki kuş için tahmin yapmak çok da doğru değil. benim son kuşum da böyleydi yeni geldiği zaman yavruydu. abartısız saatlerce hep yemlikteydi kafası. uzun sürdü ama ortama alışınca normale döndü. yeni olduğu için çekiniyor olabilir. kendini güvensiz hissediyodur. fotoğraf atarsanız daha sağlıklı yardımcı oluruz.
 

mutluş

Profesyonel
16 Eyl 2018
759
170
43
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 ile 5 tane
Kuş soğuk alınca akıntı oluyor ve aşırı olunca yüzü kirli bir hal alıyor aviastım sanırım soğuk algınlığına iyi geliyor fakat daha güçlü ilaçlar gerekebilir.kuş gerçekten hastaysa veterinere gitsin.belki hasta değildir sadece yeni geldiği içindir.buarada yanlış anlamayın ama adam akıllı veterinere gitmesi gerekiyorsa bir şekilde o hayvan gidecek sonuçta evcil hayvanlar bizim sorumluluğumuzda.onların her türlü ihtiyacını karşılamak bizim görevimiz.