Karadeniz Pet

Bu ne hastalığı ?

grand ahmet

Meraklı Üye
Arkadaşlar öncelikle merhaba attığım resimlerin birinde kuşta mantar hastalığı belirtisi var gibi bi kaç kişiye danıştım az bi belirtisi var gibi dediler eskiden aldığım bi mantar kremi vardı bunu sürmeye başladım 3 güne geçer dediler ama kuşumda bi kızarıklık olmaya başladı rica etsem sorun ne tedavisi nasıl olur yardım eder misiniz ?

PMmbLQ.jpg
[/url][/IMG] mantar belirtisi: http://i.hizliresim.com/PMmbLQ.jpg
şuan ki hali: http://i.hizliresim.com/DJpvz6.jpg

deri tahriş olmuş. Mantar olayları için en sağlıklısı vazelindir. Tedavi sürecini veya miktarını fazla kaçırmışsınız geçti ise mantar tedaviyi kesin vitamin kullanın kuşunuzda

resimler çook bulanık tam şecemiyorum bu resime göre mantar degıl gibi
daha anlşılır resimler kesin konuşmak için şart
gecmiş olsun

Mantar başlangıcı gibi görünüyor kanat altlarının da bir resmini alablir miyiz

Sent from my iPhone using Tapatalk

İlerlememiş bir mantar olusumu söz konusu bşr an önce bir uzmana danışmalısınız bence eger maddi imkan yoksa bir kuşcuya da gösterseniz anlayacaktır

Geçmiş olsun

İlerlememiş bir mantar olusumu söz konusu bşr an önce bir uzmana danışmalısınız bence eger maddi imkan yoksa bir kuşcuya da gösterseniz anlayacaktır

bir kuşçuya gösterdim adam kesin mantar diyemem ayakları tertemiz bir belirti yok dedi nasıl bi tedavi uygulayabilirim malesef veteriner fazla yok buralarda

Valla ben de pek bilgim yok ama internetten ummalı bir araştırma yapmanız gerekiyor

Ben bilsem keske yardım etsem sizi cok iyi anlıyorum inşallah size yardım edecek bir bilen cıkar Allah acil sifalar versin

kullandığınız krem fazla sürüldüğünden deriyi tahriş etmiş dinlendirin ilacı kesin temiz su ile pamuğu nemlendirip temizleyin çok az miktarda sade vazelin sürebilirsiniz günde 1 sefer uyuma vaktinde

İnş. Geçmiş olsun

kullanmış oldugunuz mantar kreminin ismi nedir son kllanma tarii nedir bunları kontrol edin
kızarıklık kremin yanlış kullanımından dolayı olmus olabılır
kremi bırakıp sadece vazelın surmenız yeterli olur ayaklarada sürmenız avantaj olur
bunun yanında mikostatin surup 2 lt içme sularına bır kapak (5cc) eklenerek kullanılır sulugunuzun buyuklugune göre bu oranı ayarlayabılırsınız
mıkostatın mantarın ıyılesme surecını hızlandırır.3 gun kullanmanız yeterlidir
geçmiş olsun

kullanmış oldugunuz mantar kreminin ismi nedir son kllanma tarii nedir bunları kontrol edin
kızarıklık kremin yanlış kullanımından dolayı olmus olabılır
kremi bırakıp sadece vazelın surmenız yeterli olur ayaklarada sürmenız avantaj olur
bunun yanında mikostatin surup 2 lt içme sularına bır kapak (5cc) eklenerek kullanılır sulugunuzun buyuklugune göre bu oranı ayarlayabılırsınız
mıkostatın mantarın ıyılesme surecını hızlandırır.3 gun kullanmanız yeterlidir
geçmiş olsun

kullandığım mantar kremini 3 ay önce felan aldım yuvarlak bi kutuda ufak mantar kremi yazıyor sadece markası felan yok ama şimdi bıraktım onu vazelin kullanmaya başlıyacam bi de vitamin kullanıyorum suya karıştırarak

Geri