Karadeniz Pet

Bu tür paketli mama ballı yem zararlı mı

Froozen

Meraklı Üye
Bu gün 20 TL ye kuşa ballı yem ve mama aldım ancak bana kimyasal içeriyor zararlı dediler sizce ne yapmalıyım

Ekli dosyalar

• 20181029_231930.jpg
    20181029_231930.jpg
    1.5 MB · Görüntüleme: 58
Bende mama arayislarindayim yaptigim mamayi malesef bir turlu yediremedim benim kusuma haftada 1 yapip veriyorum uzerinede yem atiyorum ama nafile resmen ac kaliyor ama yemiyor yarin tekrardan yapip verecem bakalim (yumurta galeta unu irmik ve cici bebe karistirip veriyorum)

Bende mama arayislarindayim yaptigim mamayi malesef bir turlu yediremedim benim kusuma haftada 1 yapip veriyorum uzerinede yem atiyorum ama nafile resmen ac kaliyor ama yemiyor yarin tekrardan yapip verecem bakalim (yumurta galeta unu irmik ve cici bebe karistirip veriyorum)
Kıvamini hep ayni yapın
Galeta unu ve irmigi 1 cay kasigi at cici bebeyide 1 biskuvi yap yumurta orani daha cok olsun. Hazır mama istiyorsan powermax onerebilirim

Kıvamini hep ayni yapın
Galeta unu ve irmigi 1 cay kasigi at cici bebeyide 1 biskuvi yap yumurta orani daha cok olsun. Hazır mama istiyorsan powermax onerebilirim
Ben galeta ununu ve irmigi.neredeyse yarim yemek kasigi atiyordum birde bu sekilde deniyeyim sagolun hocam

Ben galeta ununu ve irmigi.neredeyse yarim yemek kasigi atiyordum birde bu sekilde deniyeyim sagolun hocam
1 yumurta sarisini rendeden geçir beyazinida ayni şekil diger urunleri 1 cay kasigi at karistir onemli olan yumurtayi yemesi diger urunler kivamini tutturmak icin

1 yumurta sarisini rendeden geçir beyazinida ayni şekil diger urunleri 1 cay kasigi at karistir onemli olan yumurtayi yemesi diger urunler kivamini tutturmak icin
Tamamdir hocam yarin sabah sizin dediginiz olculerde yapip vereyim ozaman tekrardan tesekkur ederim

Bu mama olayı benim gibi amatör besliyenlere tam bir işkence. bir çift kuşum yiyor diğerleri ağzına bile sürmüyorlar. SIrf mamalığa alışşınlar diye sadece yumurta maması ve çokçok az bebe bisküvüsü verdim yemlikleride akşamdan aldım yine yemediler.

Sanirim beceremiyorum ben mamayi hayvan cagiz normal yem koyunca saldiriyor ac kaliyor mamayi koyunca :(

Almayın böyle şeyler zararlı alacaksanız da yabancı markalı kaliteli ürünlerden alın, onlar bile evde hazırladığınızın yerini tutmaz bence. Gerçek bal falan yok bunların içinde 20 tl içim hayvanı hasta etmeye değmez.

Geri