Karadeniz Pet

Bu tasmayı almak mantıklı

Arda12

Yeni Üye
Tasma bu tasma esnek lastik kumaş ya da ip değil kuşuma almak istiyorum ama 6m olanı alacağım plastik ve yay şeklinde esnek olmayan bir şey çıkarsa kulumun uzağa uçmasını engellemesinden korkuyorum kısaca bu alınır mı birde ayaktan bağlanan ip tasma bulursanız atarmısnız fiyat önemli değil.

Sanırım kimse birşey yazmayacak

kuşlara tasma takmak zararlıdır

Tasma bu tasma esnek lastik kumaş ya da ip değil kuşuma almak istiyorum ama 6m olanı alacağım plastik ve yay şeklinde esnek olmayan bir şey çıkarsa kulumun uzağa uçmasını engellemesinden korkuyorum kısaca bu alınır mı birde ayaktan bağlanan ip tasma bulursanız atarmısnız fiyat önemli değil.
Yok artık 30 40 gramlık kuşa mı bağlayacaksınız 🙄 narin canlılar kafeste bile bazen kendilerini incitebiliyor, kalp atışları bir insana göre daha hızlı atıyor avcumuzda daha da hızlı atıyor.Biz zaten onların yaşamını kafeste kısıtlıyoruz. Bırakın evin içinde özgürce uçsunlar.Çok narinler ufacık hava akımında bile hasta olabilirler.Dışarda kuşlar için tehlike çok fazla ,kedi onlardan büyük yırtıcı kuşlar.. ya kaçarsa kesinlikle buna karşıyım...

kesinlikle tasma vs almayın. Kuş bu zaten uçması gerektiği için kanatları var. Ayrıca aynı konudan 1den fazla açmayın lütfen yardıma ihtiyacı olanların konuları alta kayıyor.

Geri