Karadeniz Pet

Bu Tatlımızın Cinsi Ne Abileri Ablaları :-) Dişi Diye Aldık Ama

kemanci

Yeni Üye
8gdOa7.jpg
[/url][/IMG]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:43 -->-> Daha önceki mesaj 22:41 --

Çok pardon yanlış yazmışım dişi diye aldık:)

Kusunuz dişi

Erkegimiz 1 yasındayken bu dişiyi yanına aldık, aldıgımızda yavruydu 6 ay falan olmustur alalı, şimdi erkek kuşumuz konusuyor bu zilli de ondan konusmayı ogrendı o da konusuyor, ''işin garip tarafı bu zilli erkege ayak atıyor ben ondan supheye dustum erkek mı dısı mi diye:) ayak atması normal mi sizce?

Erkegimiz 1 yasındayken bu dişiyi yanına aldık, aldıgımızda yavruydu 6 ay falan olmustur alalı, şimdi erkek kuşumuz konusuyor bu zilli de ondan konusmayı ogrendı o da konusuyor, ''işin garip tarafı bu zilli erkege ayak atıyor ben ondan supheye dustum erkek mı dısı mi diye:) ayak atması normal mi sizce?
Valla ilk aldığım mubisler bilmiyordum ikisini dişi vermişlerdi bana zamanla öğrendim dişi olduklarını öğrenene kadar baskın dişi diğer disiye kizismaktan ayak atıyordu. Atıyorlar yani uzun lafın kısasi :)))

Dişiyse sıkıntı yok o zaman:) bu yazın sonuna dogru gelir yavrular o zaman, benim degil kuşlar arkadaşımın ikiside ele alışık konuşuyor çok tatlı keratalar

6 aydır cere böyleyse kuş erkek bence.

Dişimi Erkekmi ?

Son olarak ortak kara dişi oldugu yönünde çok teşekkürler sahibine dişi oldugunu söyledim.

Geri