Karadeniz Pet

Bu ürünleri nasıl kullanmalıyım?

Burak_172

Meraklı Üye
Merhaba Sipariş ettiğim ürünler geldi lakin kullanımları ile ilgili sorularım var yardımcı olur musunuz

Röhnfried Gervit W (15ML)
100ml suluğa kaç damla kullanmalıyım? Suyunu 24 saat sonra değiştiriyorum bu doğru mu ve haftada 1 kez yeterli mi

Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 Gram Muhabbet Yemleri, Kanarya Yemleri, Papağan & Paraket Yemleri, Tropical Kuş Yemleri Quik

Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 Gram Muhabbet Yemleri, Kanarya Yemleri, Papağan & Paraket Yemleri, Tropical Kuş Yemleri Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 GramTüm Kuş Çeşitleri İçin Uygun Doğal Mama Kanarya, finch türleri doğa kuşları, muhabbet kuşları, papağan ve tüm paraket türlerinin...
Bu mamayı hangi sıklıkla kullanmalıyım ve nemlendirmeme gerek var mı?

https://www.hepsiburada.com/quik-kus-kumu-250gr-pm-ptinquik043
Yemlikteki kum bitince mi değiştirmeliyim yoksa bozulma gibi bir durum var mı ? ayrıca yemle karıştırmak mı yoksa ayrı yemlikte bulunması mı daha sağlıklıdır?

Merhaba Sipariş ettiğim ürünler geldi lakin kullanımları ile ilgili sorularım var yardımcı olur musunuz

Röhnfried Gervit W (15ML)
100ml suluğa kaç damla kullanmalıyım? Suyunu 24 saat sonra değiştiriyorum bu doğru mu ve haftada 1 kez yeterli mi

Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 Gram Muhabbet Yemleri, Kanarya Yemleri, Papağan & Paraket Yemleri, Tropical Kuş Yemleri Quik

Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 Gram Muhabbet Yemleri, Kanarya Yemleri, Papağan & Paraket Yemleri, Tropical Kuş Yemleri Quik Tüm Kuşlar İçin Kuş Maması 100 GramTüm Kuş Çeşitleri İçin Uygun Doğal Mama Kanarya, finch türleri doğa kuşları, muhabbet kuşları, papağan ve tüm paraket türlerinin...
Bu mamayı hangi sıklıkla kullanmalıyım ve nemlendirmeme gerek var mı?

https://www.hepsiburada.com/quik-kus-kumu-250gr-pm-ptinquik043
Yemlikteki kum bitince mi değiştirmeliyim yoksa bozulma gibi bir durum var mı ? ayrıca yemle karıştırmak mı yoksa ayrı yemlikte bulunması mı daha sağlıklıdır?
Bildiklerim hakkında yorum yapayım. Gerwit vitamin için yarım suluga mercimek tanesi kadar ekleyiniz. Ama 1 gün kalmiyacak en fazla 8 saat tutunuz. 8 saatin sonunda temiz suyla değişim yapın. Ayrıca geceleri değil gündüz vitamin eklemesi yapın. Çünkü geceleri uyku modunda oldukları için pek su icmezler. Grit kum mu aldiginiz grit kum ise her zaman daha sağlıklıdır. Kuşunuza bağlı gozlemleyin eğer kum tuketmiyorsa yemine karıştırıp verin. Ama tuketiyorsa ayrı kapta olsun. Kumun bozulmasina dair bir fikrim yok. Ama mantıken çabuk bozulan bir ürün olcagini sanmiyorum. Ben yine de bitmesini beklemeden arada tazeliyorum.soyleyeceklerim bu kadar 🙂

Gerwit yarım suluğa 3 4 damla haftada 1 yeterli arkadaşın dediği gibi suyu 8 saat sonra değiştirin. Kumun bozulması çok zaman alır ayrı bi yemliğe ve ya küçük ilaç sulupuna koyun o ihtiyacı varsa yer. Yeme karıştırışınca dibe çöküyor kum.

Gerwit yarım suluğa 3 4 damla haftada 1 yeterli arkadaşın dediği gibi suyu 8 saat sonra değiştirin. Kumun bozulması çok zaman alır ayrı bi yemliğe ve ya küçük ilaç sulupuna koyun o ihtiyacı varsa yer. Yeme karıştırışınca dibe çöküyor kum.
Çok özür gerwit in kullanımını entrobac la karıştırdım.

Teşekkürler peki mama hakkında bilginiz var mı ?

Geri