Karadeniz Pet

bu yakışıklının yaşı ve ırkı hakkında yardımcı olur musunuz aşırı hiperaktif bir delikanlı

barısalgın

Meraklı Üye
kuş amcama ait benim kuşumda böyle olsun istiyorum yerinde durmuyor sürekli konusuyor kafadan kafaya hırçın bi delikanlı :) bilgilerinizle aydınlatırsanız sevinirim ırkı ve yaşı nedir tahminim bebekliği geçtiği yönünde ama fikirlerinizi paylaşır mısınız

Ekli dosyalar

• IMG_0296.JPG
    IMG_0296.JPG
    767 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_0297.JPG
    IMG_0297.JPG
    650.9 KB · Görüntüleme: 28
1 yaşın üzerinde kuyruk tam görünmüyor ama iri yerli gibi geldi bana.

Yani gözlerinden anladığım kadarıyla 5 6 aylık değil 1 yasında değilse bile yaklaşık. Ergenliği geçmiş bence. Yerli gibi duruyor karşı görüşlere saygı duyarım :)

Yani gözlerinden anladığım kadarıyla 5 6 aylık değil 1 yasında değilse bile yaklaşık. Ergenliği geçmiş bence. Yerli gibi duruyor karşı görüşlere saygı duyarım :)
estagfurullah ben cok fikrim olmadıgı için sizlerden görüş aldım zaten,hiç yerinde durmuyor ya böyle bi kuş görmedim ben bendede var ama yavru oldugundan mı anlamadım bu kadar haraketli değil :(

Kurura bakma şimdi fotoyu yaklaştırıp baktım gözlerine 6 ayı geçmiş ama bir yaşında değil. Bu yaşlarda hareketlilik normal sağlıklı ve stressiz bir kuş demekki.

Geri