Karadeniz Pet

Bu yemi almayı düşünüyorum sizce güvenilir mi ?

Emrah bey naptınız :) o nasıl bir karışım kuşlarınız enerji patlaması yaşamasın :) quik yem içinde nijer var diye biliyorum ayriyetten bir miktar daha nijer ve yine aynı katkıyı sağlayan yumurta maması ve yine kızıştırmada kullanılan keçi boynuzu tozu bide amino asit hapı hey maşallah :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Emrah bey naptınız :) o nasıl bir karışım kuşlarınız enerji patlaması yaşamasın :) quik yem içinde nijer var diye biliyorum ayriyetten bir miktar daha nijer ve yine aynı katkıyı sağlayan yumurta maması ve yine kızıştırmada kullanılan keçi boynuzu tozu bide amino asit hapı hey maşallah :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

:) Aslında ilk etapta çok gibi görünüyor...
Ama Akıllı Yemliğin yarısı normal yem, diğer yarısında bulunan yem'in %10 'u kadar dediğimde ....ve yem belli bir seviyeye indiğinde eskisini döküp yeniden doldurduğumda ...
%5 ler den de düşük oranlar kalıyor... :) Benimkiler fazla sebze, meyve,Kalamar kemiği yemiyorlar ya da ben alıştıramadım... Bende Orjinal yemde eksik olduğunu düşündüğüm şeyleri , kış ayındaki dirençlerini arttırmak için bunlarla tamamlamaya çalışıyorum. Yazın kesecem bunların çoğunu :)

Amino Asit'i Tüy Parlaklığı ve Sağlam tüyler için kullanıyorum.

Bu arada maşallah ikiside zımba gibi dediğiniz gib :)

Geri