Karadeniz Pet

Buda bizim ufak üretimhane...

Duman38

Yeni Üye
2 katlı yuvalılıklı BST kafes ve 1 adet normal kafes var. Bir tanede içeride kafesim var ondada 1 tane yavrum var. Yakında 1 tanede show jumbo çift katılacak aramıza.

en üstteki kafeste çek çift var yavrulari içerideki kafeste
Bst kafesin üst katında çek erkek ve lutino dişi var (eş degiller) erkek ele alışkın ve 6 kelime konuşuyor.
Alt katta jumbo erkek ve ingiliz kırığı dişi var.
Kaliteli genç hazır bi show jumbo çift arıyorum. Bulursam kervana onlarda katılacak.

3b4f3ed9e8e061f96992330b6136b6a3.jpg

b0188f7c4481b0a31a4522db85186875.jpg

1900e626caea3f91475225e8a22a849d.jpg

378023faba4291ea372b37c4d812487b.jpg

52812ee472cfe8fd6b716b67453c1d7f.jpg

Buda içerideki yavrumuz...

Son düzenleme:
Çok tatlılar. Hayırlı üretimler.

Kış aylarında kafesleri içeri mi taşıyacaksınız yoksa balkon için yalıtım mı düşünüyorsunuz?

Çok tatlılar. Hayırlı üretimler.

Kış aylarında kafesleri içeri mi taşıyacaksınız yoksa balkon için yalıtım mı düşünüyorsunuz?

kışın ufak balkona alacam. orasındada cam balkon var. içeriden kapıyı açık tutacağım böylece orasıda ısınmış olacak...

Maşallah bereketli üretimler

kışın ufak balkona alacam. orasındada cam balkon var. içeriden kapıyı açık tutacağım böylece orasıda ısınmış olacak...

Bende öyle bir şey düşünüyorum ama Ankara soğuğunda cam balkon yeterli olur mu diye endişeliyim. Siz hangi şehirde yaşıyorsunuz?

Ankarada yaşıyorum. Baktım olmadı içeri alırım sogukta bırakmam ama iceriden kalorifer sıcağı geleceği icin birsey opmaz bence

Cam balkon değilde. Kapalı balkon Kışın istanbul için uygun olur mu acaba?
En az kaç derecede yaşayabilir kuşlar

Cam balkon değilde. Kapalı balkon Kışın istanbul için uygun olur mu acaba?
En az kaç derecede yaşayabilir kuşlar

+10 dereceye kadar sıkıntı olmaz diye biliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 08:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:58 --

Arkadaşlar iş yoğunluğum nedeniyle kuşlara artık bakamıyorum. BST 2 katlı kafes ve konuşan kuşum dışındaki tüm kuşlar satılıktır. en üstteki çift daha yeni 4 yavru büyüttü, en alttaki çift bu sürekli yuvalıkta bu aralar yumurta gelir. ortadaki lutinoyu tek satacağım (2014 tkf bilezikli) uygun fiyata vereceğim. ilgilenenler özel mesaj ile ulaşabilirler. hepsini birden alana güzel bir fiyat veririm.

BST kafes yazın internete çıkar.
ayrıca ben satıyorum işte :)