Karadeniz Pet

Bugün Balkonumda Bulduğum Tatlı Lutino

sarjimbitik

Yeni Üye
20200415-112041 Herkese merhaba. Bu tatlı kuşu soğukta üşümüş bir şekilde balkonda buldum.Hemen bir yuvaya koyup karnını doyurduktan sonra hakkında bilgi edindim.Yalnız cinsiyeti konusunda emin değilim.Burun kısmından ve ayaklardan anlaşılıyormuş galiba.Yardımcı olabilir misiniz ?20200415-112045

Ve göz çevresinde insanlardaki gibi beyaz lik varmı

Masal lah erkek
20200415-112041 Herkese merhaba. Bu tatlı kuşu soğukta üşümüş bir şekilde balkonda buldum.Hemen bir yuvaya koyup karnını doyurduktan sonra hakkında bilgi edindim.Yalnız cinsiyeti konusunda emin değilim.Burun kısmından ve ayaklardan anlaşılıyormuş galiba.Yardımcı olabilir misiniz ?20200415-112045

2,5 aylık mı :) bundan sonra yanlış bilgi vereni banlarım. Kuş erkek neredeyse yaşında ortama yeni geldi ee dışarıda neler yaşadı bilemeyiz şu an stresli 2.3 güne ortama alışır. Kendine gelir tellere kur yapmaya başlar..

Sağlıkla..

Kuş erkek ama yavru değil cere rengi baya belirgin mavileşmiş çünkü:)
Bu arada çok şanslısınız çok güzel bir kuşmuş.

Masallah diyelim gozleri kirmiziysa tam lutino siyahsa df lutino oluyor sanirim cinsiyeti yazmis arkadarlar zaten ortama alisinca daha hareketli ve neseli olacaktir temiz gozukuyor yinede temizlik adimlarini takip edin saglikli kalsin

Geri