Karadeniz Pet

Bugün kus aldım burnu kanadı acilll

B

Batuhan Aydın

Guest
Arkadaşlar bugün daha 2 aylık bir muhabbet kusu aldım, kafesten kaçırdım her tarafını duvara çarptı burnunun üzeri kanadı ne yapmalıyım, kusuma bir sey olurmu ?

burnuna terramycin sür ve bi iki hafta bırakma bi daha etrafı tanısın sonra. inşallah tramva falan geçirmemiştir.

dediğim gibi krem sürün olmaz bence. ama bi daha salmayın daha çok erken.

Sanahtan beri bir sey yemiyordu simdi biraZ yem yedi halende yiyor hep aynı yere geçiyor kıpırdamıyor internetten kus sesi açıyorum ötüyor kafesin içinde dönuyor sesi arıyor bana alışması için ne yapmalıyım kaç gün kafeste bekleteyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:58 -->-> Daha önceki mesaj 19:31 --

Cevap yazarmısınız ???

Moderatör tarafında düzenlendi:
kafesten salma dışarı birde kuş hemen alışmaz o ortama merak etme durgunluğu ondandır yemini de yer suyunuda içer ama sen göremessin belki sürekli bakarak rahatsız etme zamanla eve alışacaktır o

yakalayacam diye çok mu uğraştın dostum :) yakalamak için üzerine hafif bir tişört atıp yakala.Bende ilk aldığımda kaçırdım hayvanın çarpmadığı yer kalmadı birde perde açıktı gidip cama çarptı Allah'ıma şükürler birşey olmadı ama baya korkutmuştu beni. Eve ilk geldiklerinde 2 gün boyunca 2 side aynı yerde sabit durdular ne yem yediler ne su içtiler.3.gün yem su içmeye başladılar. Biraz alışması için zaman tanı.

Peki çok teşekkür ederim hepinize. Cok yararlı bir forum

Geri