Karadeniz Pet

Bugun ayiricm ciftleri kizismasi icin

Umut2929

Meraklı Üye
Bugun cift kuslarimi ayiricam disi kusum kizgin durumda deil erkek de kizgin ama asiri deil kizismalari icin ayirma yontemi uygulicam biraz da tombik kuslarim diet yaptiricam diyet onerileriniz varmidir ?

Bugun cift kuslarimi ayiricam disi kusum kizgin durumda deil erkek de kizgin ama asiri deil kizismalari icin ayirma yontemi uygulicam biraz da tombik kuslarim diet yaptiricam diyet onerileriniz varmidir ?
Ben ne yaptıysam yavru alamadım inşlh alırsınız.en sonunda attım balkona.duruyolar bakalım.

Bende yaklasjk 2 aydir kuslar bende yavru alamadim daha once yavru vermis kuslar ama disi kusla cilvelesiyor ama kizgin deil disim o yuzden son carem ayirma yontemi 15 gun kqdar ayri tucam kuslarimi bakalim insallah alirim yavru

B
Bende yaklasjk 2 aydir kuslar bende yavru alamadim daha once yavru vermis kuslar ama disi kusla cilvelesiyor ama kizgin deil disim o yuzden son carem ayirma yontemi 15 gun kqdar ayri tucam kuslarimi bakalim insallah alirim yavru
Bende 3 çift var hepside daha önce yavru verdi.ama bende 3 aydır tık yok.kızışıklarda ama nafile.az kaldı satacam hepsini.

Senin kaçan kuşun vardı.Bulabildin mi?

Geniş bir kafese koyarsanız iyi olur dişiyi. Erkek üretim yapacağınız kafeste kalsın mama nijer verimini azaltın yağlanma sorunu var ise. Sağlıkla besleyin

Bugun ayirmamim 3. Gunu kafesler yan yana ve iki kusta birbirlerine yakin tellerde duruyor erkek asili kalmaya calisiyo diside yemligin uzerinw tuneyip telleri kemiriyor birbirlerini ozlemeye basladilar sanirim ;)

Bugun ayirmamim 3. Gunu kafesler yan yana ve iki kusta birbirlerine yakin tellerde duruyor erkek asili kalmaya calisiyo diside yemligin uzerinw tuneyip telleri kemiriyor birbirlerini ozlemeye basladilar sanirim ;)
Aynı şekilde devam

Madem ayırdınız, sabırlı olun ve hazır ayrıyken ayrı ayrı çıkarıp uçurun da tombiklikleri azalsın. Aşırı kilo, hemen her canlıda yavrulamayı olumsuz etkiler. Sebze meyveyi de seviyorlarsa fazlalıklardan çabuk kurtulurlar.

Geri