Karadeniz Pet

Bulut ve Yeni Kafesinden Bir Kaç Kare

AliismailERTAŞ

Emektar Üye
Bulut ve Yeni Kafesinden Bir Kaç Kare

Maşallah abi kafes muhteşemm , tabii bizim ufaklıkta gerçekten de beklediğimden daha iyi gelişti.

Maşallah Allah nazarlardan saklasın.

Teşekkür ederim serkan

Son foto da çok karizma durmuş sanki profil fotosu için poz veriyor..

Kafesten bizde aldık bakalım haftaiçi gelir kurariz :)

Samet eğer kanarya suluğu kullanıyorsan, uymuyor. Kare suluk al :)

yarın gider alırım abi. 2 kafesi birbirine ekleme şansımız yokmu acaba.

Yok malesef. Alt tarafı geniş yan yana olmaz yani

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:56 -->-> Daha önceki mesaj 00:32 --

:) Yok ya ben sakar, kırk yılda bir işçilere yardım edeyim dedim. Demir kesti.

Tekrar tekrar maşallah ı hak ediyor bu ufaklık :)

maşallah Allah nazarlardan saklasın kafesle ilgili bi iki soru sorsam internette bulabilirmiyim satısını link fln paylasabilirmisiniz bide hocam o akkıllı yemlik dısarıdan takılıyormu folluk kapsına

Harun hagen vison s1 modeli kafes. gittigidiyorda indirim vardı arkadaşlar aldılar. sanırım bir alana bir bedava idi, Bedava geleni uygun fiyata satıyorlardı. Kafesin tek handikapı yuvalık kapağı yok. o yüzden içerden taktım akıllı yemliği normalde dışardan takılıyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:10 -->-> Daha önceki mesaj 00:09 --

Tekrar tekrar maşallah ı hak ediyor bu ufaklık :)

Teşekkür ederim, Serkan Sonuçta senin imzan var

maşallah Allah nazarlardan saklasın kafesle ilgili bi iki soru sorsam internette bulabilirmiyim satısını link fln paylasabilirmisiniz bide hocam o akkıllı yemlik dısarıdan takılıyormu folluk kapsına

hocam kafeste hepsiburada.com da kampanya vardı, ben aldım hatta bir alana bir bedava idi hemde 1 kg yem ile .. kafeslerden birini kendim kullanıyorum diğerini sattım burdan bi arkadaşa.

kafes arayan arkadaşlar var onlarla konuşup ortak alabilirsiniz. ;)

Bulutun son halleri, Tüye girdi kendileri