Karadeniz Pet

Bunlar benim kolye delisi bücürlerim

Yemin kıvamı çok önemli ama simdi kuşlarınız hep dışarıda sürekli uçuyor dinamikler yani kiloya gerek yok bence aslında böylesi daha iyi saglıklı olurlar

İlk tüy değişiminde, yavruluktan çıkacaklar, o zaman irileşirler.

Umarım.Çok üzülüyorum zayıflıklarınaYoksa hareketli,neşeli kuşlar şükür

Sent from my iPhone using Tapatalk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:15 -->-> Daha önceki mesaj 02:13 --

Yemin kıvamı çok önemli ama simdi kuşlarınız hep dışarıda sürekli uçuyor dinamikler yani kiloya gerek yok bence aslında böylesi daha iyi saglıklı olurlar

Sağlıklılar şükürAma burda resimleri paylaşılan kuşlara bakıyorum,mesela sizin ürettikleriniz...Maşallahları var.Benimkiler pinokyonun kuş versiyonu

Umarım.Çok üzülüyorum zayıflıklarınaYoksa hareketli,neşeli kuşlar şükür

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:15 -->-> Daha önceki mesaj 02:13 --

Sağlıklılar şükürAma burda resimleri paylaşılan kuşlara bakıyorum,mesela sizin ürettikleriniz...Maşallahları var.Benimkiler pinokyonun kuş versiyonu

Ama bunda kuşların anne babasına bakmak gerekir kaliteli iri damızlık kuşlar iri yavru verirler sizinkilerin ataları zayıf ve cılızdır yavrularıda küçük olur

Sanırım öyle olmalı.Aldığımda daha kilolulardı.Gerçi sürekli kafeste duran kuş,haliyle kilo alıyor.E ben çıkarıyorum,uçuyorlar,oyun oynuyorlar.Gerçi erkek olan kanadını incitmişti 15 gün önce.Uçmaya korkar oldu şimdilerde...Az daha toparlarlarsa iyi olacak yine de..