Karadeniz Pet

Bunlar benim kolye delisi bücürlerim

Ebru Tunçer

Meraklı Üye
8f5ea8101e6477f1af21434507494dfa.jpg
c9edc4e40d1fac9a3b7cff493f6bfbe7.jpg
c4711ba542a18551d113b41380c9af9c.jpg

Şu an çok meşgulüz,kolye didiyoruz
Arkadaşlar bu iki bücür 2,5-3 aylık sanırım.Biri dişi biri erkek.Çok iyi anlaşıyorlar.Erkek ne yaparsa dişi de onu yapıyor.Erkek yanında değilse deliye dönüyorTek Sıkıntımız kilo aldıramıyorum.Mama yemiyorlar.Ne yaparsam yapayım iki didikleyip,bırakıyorlar.İştah açıcı damla aldım,umarım işe yarar.

Sent from my iPhone using Tapatalk

maşallah tüyü kadar ömrü olsun

Teşekkür ederim,sağolun

maşallah cok guzeller gule gule buyutun

Maşallah çok tatlılar. Benim Tatlışım da çok seviyor kolyeyle oynamayı.
Yem olarak ben de aspuru çok veriyordum küçükken hala da çok sever. Kursağı top gibi oluyordu hatta korkup konu bile açmıştım. :D

Bu arada aspir ile karışmaması için aspurun görselini paylaşayım. Sonra sıkıntı oluyor mesela babam yanlışlıkla aspir almıştı aspur diye.

201303273024_verselelagacanary11.jpg

Son düzenleme:
Maşallah.Keyifli hobiler.

Teşekkürler☺️

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:51 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

Maşallah çok tatlılar. Benim Tatlışım da çok seviyor kolyeyle oynamayı.
Yem olarak ben de aspuru çok veriyordum küçükken hala da çok sever. Kursağı top gibi oluyordu hatta korkup konu bile açmıştım. :D

Bu arada aspir ile karışmaması için aspurun görselini paylaşayım. Sonra sıkıntı oluyor mesela babam yanlışlıkla aspir almıştı aspur diye.

201303273024_verselelagacanary11.jpg

Teşekkür ederim yardımınız ve Paylaşım içinEvde varmış yemliklerini doldurdum hemen

Masallah cok tatlilar... Mama yemeleri icin icine az bir sey tarcin katabilirsiniz koku aroma vermesi icin. ya da az vanilin...

Maşallah

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah, güle güle besleyin Ebru hanım..
Yaptığın mamada havuç ve keçi boynuzu tozu var mı ?

Teşekkür ederim Levent BeyHavuç,yumurta,irmik var.Keçi boynuzu tozu koymadım ama işe yararsa yarın aktardan çektiririm.Bir iki gaga atıp,bırakıyorlarAllah korusun da zayıflıktan kurumalı kuşlar gibi oldular:(

Yarın alıcam.İnanın havucun yüzüne bakmadılar.Zaten erkek ne yaparsa dişi de onu yapıyor.Siyam ikizi gibiler☺️Hatta mamanın üstüne yem bile attım.Bu sefer seçip yemleri yediler.Azıcık yumurta beyazı hepsi bu:(