Karadeniz Pet

Bunlarda benimkiler büyüyorlar :)

safak0

Meraklı Üye
4-5 aylık civarı olmaları lazım 1 aylıkken almıştım çok iyi geçiniyorlar bakalım :)
IMG_20161217_124408.jpg
IMG_20161217_124403.jpg
IMG_20161217_124313.jpg
IMG_20161217_124251.jpg
IMG_20161217_124238.jpg
IMG_20161217_124408.jpg
IMG_20161217_124218.jpg

maşallah canlara :) tüyleri kadar ömürleri ve yavruları olsun inşaAllah güle güle besleyin

Maşallah
Kafesi nereden ne kadara aldınız acaba

Maşallah keske tüm kuş bakanlar sizin gibi öz verili davransa temizlik konusunda

Kafesi Seba Kafesden 85 Tl ye aldım 1 Hafta içinde adrese teslim ettiler kargo ücreti olarakda 12 lira verdim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim herkese onları büyüdüğünü görmek güzel bir duygu eğitip alıştırmaya çok vaktim olmuyor ama her sabah temizliyorum eğitemesemde en azından böyle rahat etmelerini sağlamaya çalıyorum bir odayıda onlara ayırdım sadece saksıyada çam dalı diktim agaç gibi doğru mu bılmıyorum ama gün aşırı açıyorum kapılarını sabahdan geceye kadar uçup uçup kendileride giriyorlar ne güzel alışmışlar ki odaya temizlemek için girdiğimde kapının ağzındaki tuneğe gelip ötmeye başlıyorlar kapıyı aç der gibi açtığım andada çıkıyorlar hemen ne güzel hastalık falan olmadan kışı atlatıp ilk yavrularınıda görürüz inş o mutluluğuda tatmak isterim :) Eğitmeye vaktim olmuyor demiştim onada değineyim biraz Dişi olan karakter olarak cok cana yakın hiç alıştırmaya çalışmadım ama elimi görse ufak ufak gelir Erkek olana elime yem alsam bile gelmeyi bırakın yemi yerken bile 3 kez düşünüp öyle bir kere yiyor sağ salim büyürler inş :)

Kafesi Seba Kafesden 85 Tl ye aldım 1 Hafta içinde adrese teslim ettiler kargo ücreti olarakda 12 lira verdim.

Yorumlarınız için teşekkür ederim herkese onları büyüdüğünü görmek güzel bir duygu eğitip alıştırmaya çok vaktim olmuyor ama her sabah temizliyorum eğitemesemde en azından böyle rahat etmelerini sağlamaya çalıyorum bir odayıda onlara ayırdım sadece saksıyada çam dalı diktim agaç gibi doğru mu bılmıyorum ama gün aşırı açıyorum kapılarını sabahdan geceye kadar uçup uçup kendileride giriyorlar ne güzel alışmışlar ki odaya temizlemek için girdiğimde kapının ağzındaki tuneğe gelip ötmeye başlıyorlar kapıyı aç der gibi açtığım andada çıkıyorlar hemen ne güzel hastalık falan olmadan kışı atlatıp ilk yavrularınıda görürüz inş o mutluluğuda tatmak isterim :) Eğitmeye vaktim olmuyor demiştim onada değineyim biraz Dişi olan karakter olarak cok cana yakın hiç alıştırmaya çalışmadım ama elimi görse ufak ufak gelir Erkek olana elime yem alsam bile gelmeyi bırakın yemi yerken bile 3 kez düşünüp öyle bir kere yiyor sağ salim büyürler inş :)

Kafes bilgileri için teşekkür ederim güzel yavrularını görürsünüz inşallah

İyi ortamda yetiştikleri için verimi olur bu kuşlar

Isparta oldugum icin geceleri cok soguk oluyor -20 bile goruyor hava bu aylarda oda sicakligindalar ama yinede isinmalari icin yuvalik takmada bir sorun olur mu?

Yuvalık takabilirsin sorun olmaz. Onlar yeterli sıcaklık olduğunu hissettiklerinde çiftleşeceklerdir. İçerinin sıcaklığı10 derecenin üstündeyse çiftleşirler

Isparta oldugum icin geceleri cok soguk oluyor -20 bile goruyor hava bu aylarda oda sicakligindalar ama yinede isinmalari icin yuvalik takmada bir sorun olur mu?
Yuvalığı ısınma yeri olarak değil kuluçka için yuva olarak görür muhabbet kuşları, en azından dişi 7 aylık olana kadar yuvalık takmanızı tavsiye etmem. Aksi taktirde erken kuluçka geçirerek istenmeyen sonuçlarla karşılaşılabilir

Şuan daha küçükler 4-5 aylıkdır tahmin ediyorum taş çatlasa şimdiden kuluçkaya girmeleri hoş olmaz ben yuvalık takmayayım o zaman ısınmaları için başka bir çözüm bulayım yorumlar için Teşekkürler