Karadeniz Pet

Burda da adımına göre mi konulara bakılıyor

Lili30

Yeni Üye
Merhabalar yıllar önce jarhead kullanıcı ismi ile buraya üye oldum baya güzel ve önemli bilgiler edindim sonra ne olduysa kendi kullanıcı adım ile giriş yapamadım bu yeni kullanıcı adım kuşlarım yumurtlayınca yeniden sizlerin bilgilerine ihtiyacım oldu ama malesef yardımcı olmadınız bakıyorum birileri saçma sapan bir konu açmış altında tüm türkiye yorum ve bilgilerini paylaşmış ama ben yazdım bir insan bile birşey demedi öneride bulunmadı neye ve kime göre yardim ediyorsunuz söyleyin bizde bilelim.

Selamlar,
Burası bir forum ve hepimiz elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Hiç bir üyeye ayrıcalık yapmıyoruz. Herkes sitemize üye olarak konu açabilir. Doğal olarak her üyeyi tanıma gibi bir şansımızda yok.
Başka üyelerimizin konularına saçma sapan diyeceğinize bence sizin bu konunuz saçma sapan olmuş ve üslubunuz iyi değil.
Başka bir sürü kuş forumları var sorularınızı oraya yöneltebilirsiniz.

Eski Kavanozkafa, Şimdiki Lili 30,
Burada cevap yazanlar vakitleri oldukça forumda konulara bakıp kendi görüşlerine göre cevap yazmayai faydalı olmaya çalışıyorlar. Bu sizin anlattığınız şekilde davranamazlar, davranmıyorlarda. Sizin zamanlamanızla cevap yazmayı düşünenlerin zamanlaması uymamış olabilir. Ayrıca kişiye özel mesaj imkanı da var. Kimdem görüş almak istiyorsanız ona özel mesaj atabilirdiniz. Eski benzer konulardan da aratabilirdiniz.
Lütfen forumda bu tarz mesajlar yazmayalım. Forumlar kavga yeri değil, bilgi ve tecrübe paylaşma yerleridir.

yıllardır üyesiniz ama yıllardır forum kullanımını öğrenememişsiniz. Benim sizin gibi yıllar geçmedi bu forumla tanışalı. üyelik tarihim belli ancak forumdaki atmosfer, insanların birbirine mümkün oldukça gösterdikleri sevgi saygı ve hoşgörü gerçekten çok hoşuma gidiyor. burası bilgi paylaşımı adına ortak paydada buluştuğumuz, ihtiyacımız olduğunda sorup tecrübe ve bilgilerden faydalandığımız aynı zamanda bilgili olduğumuz konularda da bilgi ihtiyacı doğmuş arkadaşlarımıza kayıtsız şartsız yardım alıp verdiğimiz bir platform. Bugüne kadar hangi konuda bilgi ihtiyacım oldu ise sonuna kadar üzerine eğilerek yardım edildi.
Kimse kimseyi kayırıyor, adam seçiliyor gibi şeyler söyleyemez. bu aynı zamanda herkesi zan altında bırakan birşey ve iftiradan öteye geçemez. bazı insanlar çok aceleci. mesela az önce de bir konu gördüm arkadaşın biri konu açmış altına 1 er dakika arayla acilll kimse yokmuu yetişin yardımmm vs gibi şeyler yazmış. muhtemelen de o saniye kimse yardım etmedi diye küplere binmiştir. denk gelmek önemli cevap için...

ben de size sormak isterim, forumda onlarca konu var neden sizin pek çoğunda yorumunuz yok? Adamına göre mi yorum yapıyorsunuz?
aynı hesap...