Karadeniz Pet

Burnundaki kabuk gibi

Meltem

Meraklı Üye
Arkadaşlar yeni fark ettim burnu yara gibi mi olmuş ne olmuş anlayamadım tam fotoda çekmekte zorlandım elime alıp çektim
3Abg19.jpg

kEN0k9.jpg

Arkadaşlar bilgisi olan yokmu

bi sorun yok gibi hafif bir akıntısı olmuş ve kurumuş sanırım. Sağlığı yerinde ise sorun yoktur

1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı tuz koyup karıştırın.daha sonra kulak çöpü yardımıyla o lekelerin oldugu yere damlatın.kuruyan yerleri söküp atacaktır.burnunda tıkanıklık varsa aynı sudan birer damla burun deliklerine da damlatabilirsiniz.burnu acılır.ama bu durumda temiz su da damlatmalısınız ardından ki burnu durulanmıs olsun.

1 çay bardağı suya 1 tatlı kaşığı tuz koyup karıştırın.daha sonra kulak çöpü yardımıyla o lekelerin oldugu yere damlatın.kuruyan yerleri söküp atacaktır.burnunda tıkanıklık varsa aynı sudan birer damla burun deliklerine da damlatabilirsiniz.burnu acılır.ama bu durumda temiz su da damlatmalısınız ardından ki burnu durulanmıs olsun.
Herhangi bir zararı olmaz deme burnuna tuzun :rolleyes:

Herhangi bir zararı olmaz deme burnuna tuzun :rolleyes:

Hayır olmaz.Bu dediğim işlem kuşların burunları tıkandığında da yapılan bir işlem.Sizinkisi tıkalı durmuo ama akıntıdan kalanlar var, kurumus falan.Onları temizler.Ama aynı işlemi daha sonra temiz suyla da yapın ki durulansın o bölge.

Geri