Karadeniz Pet

Cıft kuşlara kafes ölcüleri ne olmali ?

sheby

Meraklı Üye
Kuslarim icin netten kafes alicam ama kafes ölcüleri ne olmali nasil olmali bilmiyorum ciftlesmeye musaitler yardimci olur musunuz ? Bu ürünü almayi düsunüyordum.ama kücük oldugu söylendi ..

Ekli dosyalar

• 20180906_234412.png
    20180906_234412.png
    413.2 KB · Görüntüleme: 27
Attığın resimdeki kafesten alma cok kucuk. Yükseklik 40, genişlik 50, derinlik 30 olabilir. yuvayı nereye koymayı planlıyorsan ona göre ayarlayabilirsin. Daha büyük yapman kuşlar için daha avantajlı tabi.

Kuslarim icin netten kafes alicam ama kafes ölcüleri ne olmali nasil olmali bilmiyorum ciftlesmeye musaitler yardimci olur musunuz ? Bu ürünü almayi düsunüyordum.ama kücük oldugu söylendi ..
En ideal kafes ölçüleri 45x35 çekmeceli ve ızgaralı kafestir akıllı yemlik yeri olsun akıllı yemlik de kullanın hem temizlemesi kolay yem üfleme derdi yok hem kuşlar için daha sağlıklı çekmeceli olması kafes temizliği açısından çok basit hale getirir geniş olması yağlanmayı önler hareket alanı sağlar ızgaralı olması mantar olma ihtimalini azaltır sağlıklı bir ortam sunar sağlıklı beslemeler [emoji4]

Attığın resimdeki kafesten alma cok kucuk. Yükseklik 40, genişlik 50, derinlik 30 olabilir. yuvayı nereye koymayı planlıyorsan ona göre ayarlayabilirsin. Daha büyük yapman kuşlar için daha avantajlı tabi.
Bana bir örnek atabilir misiniz siparis vericem de hic anlamiyorum.gercekten bugun gittigim yerde kafesleri begenmedim hic uflesem.kirilcak gibilerdi

Bunu begendim ama uyar mi dediginiz kafesler bunlar sanirim
Tek çift kuş için de kullanabilirsiniz sorun olmaz geniş olması iyidir eşler kavga ederse bölmeyi kapatıp ayırırsınız yavru olursa yavruları ayırırsınız kullanışlı olur

Geri