Karadeniz Pet

Can pet indirim

veysel boz

Meraklı Üye
canpet petshop sitesinde 100 lira ve üzeri alışverişlerde 20 tl indirim var fiyatları uygun ve güvenilir yararlanmak isteyen arkadaşlar için paylaşmak istedim

Son düzenleme:
İhtiyacı olanlara hayırlı olsun. SKT sorun olmadıktan sonra indirim indirimdir.

Daha önce 1 kez alışveriş yapmıştım. Bir dönemki çok olumlu referanslarına binaen. Kova balık yemi almıştım. gittigidiyor.comdaki hesaplarından almıştım. Orada daha uygundu. Sağ olsunlar hemen kargo olan ürünü geç kargoya verdiler. Bunu gizlemek içinde göndermeyi vaat ettikleri kargo firmasının ismiyle sahte kod girdiler sisteme. Ürünüm sonra da başka firmayla çok geç geldi. Ben de yoruma bunu yazınca ne yapalım ışınlayalım mı, 1 günde kargonuz gelmiş dediler. O da yalandı halbuki. O firma 2 günde getirmişti. Ben de sizin bu tavrınızı her yerde duyuracağım dedim. Bu mesajımdan çok uzun zaman sonra mesaj attılar daha önceki mesajlar gibi bozuk bir Türkçe ile. Lütfen olumsuz yorumu silin ben patronum. Hastaydım. Dükkanla ilgilenemedim. Çalışanlar beni batırmaya çalışıyor galiba vs. diye yazıyordu. Ben de inanmadım ve silmedim. Daha sonrasında ise bir akvaryum forumunda sürekli can pet dolandırdı, can pet şöyle mağdur etti vs. diye bir sürü konu açıldı. Ve adı sabıkalı bir firma oldu. Şu anki durum ne bilmiyorum. Belki düzelmişlerdir ama geçmişte çok sabıkası vardı. Dediğiniz gibi bu kadar indirim mesajı ve indirim uygulaması ister istemez insanı düşündürtüyor. Mesaj listelerinden çıkana kadar da bana haftada en az 1 defa indirim smsi geliyordu. İllallah etmiştim.

80tl muhabbet yemini 125tl satarsa ne kadar da ındırım yapsa boş :)

doğrudur canpette indirimde olan ürün başka sitelerde pahalı oluyor öbür sitelerdeki ucuz ürünler canpette pahalı oluyor belli olmuyor yani fiyatlar