Karadeniz Pet

Canlar Büyüyor Bir Maşallah Alırız :)

Süleyman EKİNCİ

Emektar Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
Büyüğü 18 günlük küçüğü 16 günlük oldu maşallah :) bunları görmek için çok uğraş verdim çok duâ ettim darısı bütün bekleyenlere inşâAllah :)
IMG-20161019-WA0024.jpg
IMG-20161019-WA0019.jpg

Maşallah. Tüyleri kadar ömürleri olur yeme düştüklerinide görmek nasip olur inş.

Maşallah yavrulardan birisi sanirim tarcin kanat. Insallah onlarin da yavrusunu almak nasip olur. Gule gule besleyin
Bende anlamadım baba spangle gri anne soluk parçalı gri beyaz acayip olacak yavrular :) inşaAllah hocam Allah herkese en güzellerini versin.

Emeklerinizin karşılığını aldınız sonunda. Maşallah keyifle besleyin :)
çok şükür abi inanın çok uğraştım kuşlara ve hayvanlara hiç yabancı değilim 4 yaşından 19 yaşına kadar aralıksız muhabbet kuşu besledim 6 sınıfta üretim işine iyice sardım olmadı boş yumurtalar bir türlü yavru göremedim 2011 yılında bıraktım kuş beslemeyi kursta okuduğum için 2016 başında yeniden sevdamız alevlendi abi :) @alos2000 abinin forumdan @Bünyamin Altay abinin çok yardımları vardır Allah hepsinden razı olsun çok şükür onların da yardımları ile yavruları gördük :)

bu yavrular çok çirkin süleyman
ayrıca annesi de çirkin
ayrıca folluk üstündeki etikette çirkin
ayrıca hiç iyi bakmamışsın bunlara

Şimdi gördümde gerçekten o etiket nedir abi ya :) Maşallah

Hay maşallah. Allah nazarlardan korusun. İnsan emek verip karşılığını alınca mutlu oluyor. Birde söz konusu canlılar ise daha bir mutlu oluyor. İnşallah devamıda gelir.

Hay maşallah. Allah nazarlardan korusun. İnsan emek verip karşılığını alınca mutlu oluyor. Birde söz konusu canlılar ise daha bir mutlu oluyor. İnşallah devamıda gelir.
Amin abi. Aynen öyle onlara değer vermek korumak iyi bakmak çok güzel şeyler inşaAllah devamı da gelir dediğiniz gibi abi çalışmalara devam :)

Tüyleri kadar ömürleri olsun. Gök mavisi tarçın kanat yavrunuz olacak. :) Diğeri de gri olabilir. Eğer ilerisi için kuş üretim planınız varsa, renk çalışmak istiyorsanız yerinizde olsam gök mavisi tarçın kanat yavruyu tutarım. Gök mavisi, kobalt ve gri kuşlar albino, lutino, fallow potansiyeli olan kuşlar. Ayrıca gözlemlerimde, araştırmalarımda tarçın kanatlı kuşların daha da fazla potansiyel taşıdığını gördüm.

Abi senin dişi güvercin olmasın :) Maşallahı var dişinin nazar değmesin.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi