Karadeniz Pet

çarpık bacaklımın son halleri maaşallah mubişime

Gülşen ÖZDEMİR

Paylaşımcı Üye
merhaba arkadaşlar tedavilerden sonra mubişim büyüdü henüz yuvadan atlamadı ama arada annesinden kaçırıyorum sevmek için gerçi şuan yeni kardeşleri geliyor 2. yumurtasında annesi merak eden arkadaşlar vardı bende göstermeyi çok istedim. sağlıklı büyümüş olarak en son hali bu erkek olacak gibi:) maşallahlarınızı eksik etmeyin.

V6RDbv.jpg

AgPzJB.jpg

B4gzYL.jpg

G5XDd3.jpg

az tüylü hallerinden bi resim
bYRV80.jpg

PBz137.jpg

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] hocama tşk ediyorum ilgisinden dolayı yavrularınız çarpık olursa beni çağırın :)
şaka bi kenara tüm tecrübesizliğimle şuan sağlıklı olduğu için mutluyum. bütün mubiş severlere sağlıklı bebekler almaları dileğiyle.

burdan bacağını farkettiğim ilk andaki açtığım konuya ulaşabilirsiniz. http://www.muhabbetkusu.com.tr/sorulariniz-ve-cevaplarimiz/sizce-bacagi-sakatmi-yardim-43739.html
yaptığım tedaviyede burdan bakabilirsiniz. http://www.muhabbetkusu.com.tr/soru...-yaptim-bi-kac-sorum-olacak-yardim-43770.html

Maşallah, gayet güzel olmuş.
Keyifle besleyin.

[MENTION=12592]Bünyamin Altay[/MENTION] [MENTION=9105]Yavuz GEREKLİOĞLU[/MENTION]
çok teşekkür ederim yakışıklı oldu artık :)

Maşallah büyümüş ve sağlıklı bir mubis olmuş. Ömrü uzun olsun:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maşallah sevindim iyi olmasına sen yinede dikkat et Anne kuluckadaysa zarar verebilir

Oy maşallah Allah kazasız belasız mutlu bir ömür versin.
Sizi tebrik ediyorum. Resmen yüzü gülüyor sanki. :)

Maşallah büyümüş ve sağlıklı bir mubis olmuş. Ömrü uzun olsun:)

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sağolun tşk ederim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:26 -->-> Daha önceki mesaj 07:24 --

Oy maşallah Allah kazasız belasız mutlu bir ömür versin.
Sizi tebrik ediyorum. Resmen yüzü gülüyor sanki. :)

onun la birlikte benimde gülüyor.tşk ederim :) yine aynı yuvalığa yumurtladı dişi yine böyle bişeyle karşılaşmam umarım.bol talaş koydum bu sefer

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 07:28 -->-> Daha önceki mesaj 07:26 --

Maşallah sevindim iyi olmasına sen yinede dikkat et Anne kuluckadaysa zarar verebilir

tşk ederim şu an 3. yumurtada yuvalık takılıyken yavrular atlamadan yenisini yapıyorlar vazgeçiremiyorum.yumurtayı almakta çözüm olmuyo aldıkça yenisini yapıyor.resmini koymadım ama anne sevdiğimi gördü sanırım yuvalıkta dövdü gözünü kızarttı biraz almayı düşünüyordum yanından henüz yuvadan atlamadığı için geri koydum tekrarda dövmeyince ellemedim hiç baba beslemeye devam ediyor.

Son düzenleme:
Maaşallah [MENTION=9848]Gülşen ÖZDEMİR[/MENTION] hanım, şimdi daha önceki konularınıza da baktım da, pey yol katetmiş.
Tebrik ederim, başarılı bir tedavi olmuş.

Maaşallah [MENTION=9848]Gülşen ÖZDEMİR[/MENTION] hanım, şimdi daha önceki konularınıza da baktım da, pey yol katetmiş.
Tebrik ederim, başarılı bir tedavi olmuş.

tşk ederim.sadece büyüme süresi kadar bekledik :D çok şükür geçti.bide yuvadan atlarsa harika olucak iyileşecekmi diye endişeyle zor bekledim zaten :)

maaşallah,güzel yavru kuşunuz ilginiz sayesinde sağlığına kavuşmuş görünüyor,güle güle büyütün.

teşekkür ederim.sizlerin başarılı bulması beni teşvik ediyor daha fazlasına elimden geleni yapıyorum.öğreniyorum.
Her emek saygı duymayı hak eder. Bir canlıyı sağlığına kavuşturup yaptıklarınız da cabası. Gerçekten tebrikler. Belli ki çokta güzel bakıyorsunuz ufaklığa.

Geri