Karadeniz Pet

Cazgır kızımın Isırma Huyundan Vazgeçmesini Sağlamak

Kuşseverkız

Meraklı Üye
Merhaba . Arkadaşlar kızım 2-3 senedir benimle . Şuan yumurtlama evresinde agresif doğal olarak da etrafa saldırıyor . Taş üstüne taş koymuyor kısacası :) Ama normal zaman da da ısırıyor + kanatıyor eli . Gelmiyor yanıma ve de uçamıyor aldığımızdan beri korkuyor. Bu huyundan nasıl vazgeçirebilirim sizce ??

Vazgeciremezsin eziyet etme hayvana baskin bi erkek al yanina birde yuvalik yavrularindan birini secer onu egitirsin nasipse

Vazgeciremezsin eziyet etme hayvana baskin bi erkek al yanina birde yuvalik yavrularindan birini secer onu egitirsin nasipse

Eşi var zaten 2 kere de kuluçkaya yattı . Neden eziyet edeyim ki hayvana . Yavrularını da eğittim şükür sadece bu kızımın ısırma huyunu bıraktıramıyorum böyle de devam edecek demek ki :(

Anladim esi oldugunu yazmayinca bende hic es gormemis anladim Dediginiz gibi boyle gider galiba insallah duzelir

Anladim esi oldugunu yazmayinca bende hic es gormemis anladim Dediginiz gibi boyle gider galiba insallah duzelir

Yok eşi var kendi kızı da öyle el gördüğü zaman direk atlayıp kanatana kadar bırakmıyor . Belli ki annesine çekti ne yapalım . Teşekkürler yine de

Geri