Karadeniz Pet

Ceresi kanadı (fotolu). İlaç surmeme izin vermiyor

Ayşegülq

Yeni Üye
2. Defa konu açmak zorunda kaldim kusura bakmayın.
Dun ilaç sürmek için almaya çalıştım. O kadar yabani o kadar korkak bir kuş ki kendini yerden yere vurdu. Büyük uğraşlar sonucu aldım elime. gagasını elime geçirdi. Kene gibi yapıştı resmen. Zar zor bıraktı elimi. İlacida süremedim haliyle.
Bıraktığımda kanadından kan geliyordu az biraz. Daha fazla zarar görmesin ve korkmasın diye ilacı surmeden bıraktım.
Bu sabah baktığımda dünkü gibi sadece o kabuklu yara vardi. ama az önce bı baktim ceresinde kan var.
Ben şimdi ne yapacağım bu kuşla. Aşırı derecede korkak. İlaci suremiyorum çünkü alime almaya çalıştığım anda kendini yerden yere vuruyor. İylik yapayım derken daha fazla zarar vermiş oluyorum. E ilacida sürmem gerek. Ne yapacağım şaştım kaldım. Böyle bıraksam kendi kendine iylesebilir bir yara mi onu da bilmiyorum acil yardim edin lütfen.

Karanlıkta elinize alın...Kusu aldıgınız elinize eldiven giyin,ısırınca acımaz.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Korkudan ölmez dimi? Çünkü elime alınca kalbi çok fazla hızlı atmaya başlıyor. Karanlikta neye uğradığını sasiracak daha fazla korkacak. Kalp krizi falan gecirmesin :(

Korkudan ölmez dimi? Çünkü elime alınca kalbi çok fazla hızlı atmaya başlıyor. Karanlikta neye uğradığını sasiracak daha fazla korkacak. Kalp krizi falan gecirmesin :(
Sıhhatli kuş ele alındı diye korkudan ölmez...Kusunuzun ceresini kremle tedavi etmeniz lazım...Karanlıkta alın,hızlıca kremi sürüp kusu salın...Kus tutmasını bilmiyor,acıyor iseniz bilenden yardım alınız.

LG-M250 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri