Karadeniz Pet

Ceresindeki aşırı büyüme. Böyle cere gördünüz mü hiç (resimli)

Hasan METE

Meraklı Üye
Antibiyotik mi yoksa krem mi kullanmaliyim napicagimi bilemedim? 1hafta 10gündür mantar kremi suruyorum. Bi etkisi olmadi. Yanindaki erkektede ufaktan sisme basladi. Lütfen yardimci olun.
IMG_20170313_144006.jpg IMG_20170313_143943.jpg IMG_20170313_143926.jpg

Iltihaplanmis yem kabugu kacmis olabilir yada mikrop kapmis krem tedarik edin yazik kusa yem yiyor mu

Yem yiyor suyunu içiyor. Erkeğiyle oyunlarda oynuyolar neşesi yerinde. Yuvaliktaydi 1ay boyunca orda mikrop kapti kuluçkada diye pek dokunmamıstim. Peki ne kremi sürmem lazim? Krem ismi önerebilir misiniz? Mantar kremi sürdüm etkisi olmadi

tünekleri kafesi komple iyice temizle sonra eczaneden terramycin merhem al geceleri sur ışıkları kapa uyusun. Gündüz sürersen hayvan huylanir sağa sola sürterek zedeler cereyi.

Tüylerine değmesi durumda ne olur? Cünkü anlina sürerken ister istemez alin tüylerine değiyo

Rica ederim az miktarda ince bi tabaka sürün sabaha kdr kurusun bulaşmasın tüylerine merhem. 7 veya 10 uygulayın bunu sonra son durumu hakkında bilgi verirsiniz

dün teramisin aldım sürdüm fakat burnu fazlasıyla şiş olduğu için, bu gün veterinere götürdüm. Küçük bi bayıltma işleminin ardından ordaki pisliği çıkarttı. antibiyotik verdi. çok şükür kuşum iyi durumda tavsiyem veterinere gidin arkadaşlar ilaçlarla birlikte fiyat 40tl tuttu.

dün teramisin aldım sürdüm fakat burnu fazlasıyla şiş olduğu için, bu gün veterinere götürdüm. Küçük bi bayıltma işleminin ardından ordaki pisliği çıkarttı. antibiyotik verdi. çok şükür kuşum iyi durumda tavsiyem veterinere gidin arkadaşlar ilaçlarla birlikte fiyat 40tl tuttu.
Sevindim tamamen geçtiğinde son halini gosterirsiniz

Geri