Karadeniz Pet

Çiftleşirler mi ?

Mubişseverkişisi

Meraklı Üye
oğlum 2018 ekiminden beri bizde kızım ise 1 hafta oldu ikisi de sesli kavga ediyorlar son gunler de öpüşür oldular bazen yemi yumurta mamasını paylaşamıyorlar ve aynı dalda çoğunlukla durmuyorlar
Eğer ki çiftleşme ihtimali olursa hangi tür yavrular verir ilk kuluçkada?
Ve kızıştırmak için ne yapılmalı ?
Ne kadar süre de hazır olurlar çiftleşmek için ?

Ekli dosyalar

• Capture+_2019-06-16-16-14-12.png
    Capture+_2019-06-16-16-14-12.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 33
  • Capture+_2019-06-16-16-14-06.png
    Capture+_2019-06-16-16-14-06.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 30
kardeşim daha yenidir kavga etmeleri normal yavaş yavaş alışırlar.. diğer konularda ise bi bilgim yok.. bilgili arkadaşlar İlanı görünce cevap verir.. Maşallah Kuşlarına

Kizistirmak icin nijer tohumu verebilirsiniz ama fazlasi tüye sokar dikkat edilmelidir ayrica yaptiginiz mamaya havucta rendeleyebikirsiniz onunda kizistirici etkisi vardir kafeste tek tunek kullanirsaniz birbirlerine alismalari daha kisa surebilir

opal mavi ve sarı parçalı yavrular alırsınız. alışmaları ve çiftleşmeleri 2 3 ayı bulabilir en iyi ihtimalle.

mamaya havuç ekliyo
Kizistirmak icin nijer tohumu verebilirsiniz ama fazlasi tüye sokar dikkat edilmelidir ayrica yaptiginiz mamaya havucta rendeleyebikirsiniz onunda kizistirici etkisi vardir kafeste tek tunek kullanirsaniz birbirlerine alismalari daha kisa surebilir
mamaya havuç ekliyordum ama oğlan yemiyor o yüzden nijer miktarini arttırmak daha iyi olacak o zaman :) 2 tünekten birini aldım şimdiden teşekkürler :)

MAALESEF DİŞİNİN SALDIRMALARI ARTTI ERKEK ÜSTÜNLÜK SAĞLAYAMAYIP PISINCA DEĞİŞTİRDİM YARDIM EDEN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM DİŞİYİ BİRAZ DAHA KÜÇÜK YAŞTA ALDIK

Geri