Fevzi ARVAS

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Haz 2017
425
66
28
Van
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Merhaba Arkadaşlar

Kardeşimde albino bir kuş var ben canlı olarak görmediğim için resimlerden cinsiyetini tayin edemedim.
Zahmet olmazsa ustalar yardımcı olabilir mi ?

Şimdiden teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

Hasan ERGANİ

Yeni Üye
Muhabbet Kuşu Üreticisi
4 Tem 2017
12
1
3
42
Evcil Hayvanı
M. Kuşu, Kanarya
Kuş sayısı
20 tane ve üzeri
Dişi

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fevzi ARVAS

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Haz 2017
425
66
28
Van
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Kuş dişi fakat albino veya lutino değil haberiniz olsun
hocam kırmızı gözlü bu kuş kırmızı gözlü kuşlar albino olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum yoksa?

daha sonra başka resimlerde ekleyeyim netleştireyim. cezaevinden erkek olarak geldi.

Sunay caliskan

Profesyonel
15 Ağu 2016
203
14
18
32
hocam kırmızı gözlü bu kuş kırmızı gözlü kuşlar albino olmuyor mu ben mi yanlış biliyorum yoksa?

daha sonra başka resimlerde ekleyeyim netleştireyim. cezaevinden erkek olarak geldi.
Kuş kesin olarak dişi kırmızı gözlü olanlar albino lutino fallow lacewing gibi çeşitleri vardır kuşun albino olması için beyaz ve kırmızı gözlü olması lazım sizdeki sarı fakat ilk resimde eldiven içine doğru bakınca uzerinde yesil renkde gözüküyor

Fevzi ARVAS

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Haz 2017
425
66
28
Van
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Kuş kesin olarak dişi kırmızı gözlü olanlar albino lutino fallow lacewing gibi çeşitleri vardır kuşun albino olması için beyaz ve kırmızı gözlü olması lazım sizdeki sarı fakat ilk resimde eldiven içine doğru bakınca uzerinde yesil renkde gözüküyor
Bu Resimler geldi ama ben pazar günü profesyonel fotograf makinası ile çekip ekleyeceğim inşAllah.

Ekli dosyalar

Fevzi ARVAS

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Haz 2017
425
66
28
Van
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
aynen ısırık delisi

Fevzi ARVAS

Profesyonel
Muhabbet Kuşu Üreticisi
30 Haz 2017
425
66
28
Van
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Yarın İnşAllah Daha net fotograflar ekleyeceğim aşağıdaki resimler ise hazırlamış olduğum mamaları

Ekli dosyalar