Karadeniz Pet

Cinsiyet ve Eş hakkında bilgi

Alen

Yeni Üye
hav hav

Son düzenleme:
bence dişi kardeşim.

Teşekkür ederim. Bakalım başka ne cevaplar gelecek. Kesin emin olmak için 3-4 ay sonra yanına kızgın bir erkek atmamı önerdiler ama o kadar beklemeden çözmek için uğraşıyorum.

Teşekkür ederim. Bakalım başka ne cevaplar gelecek. Kesin emin olmak için 3-4 ay sonra yanına kızgın bir erkek atmamı önerdiler ama o kadar beklemeden çözmek için uğraşıyorum.
ben o konuya çok tecrübem olmadığı için yazmadım ama bence de 3 ay sonra falan atmanız daha uygun olacaktır.

pırrr

Son düzenleme:
kuşun dişi. şimdiden erkek al derim. kızgın erkek al

Cevap için teşekkürler. Şimdiden kızgın erkek almam kuşu rahatsız etmez mi? Daha 3 aylık? Yeni yavru erkek alıp onu da ele alıştırsam, sonradan eş olmazlar mı? Eğer tecrübeniz var ise bilgi verirseniz çok sevinirim.

1 aylıkken ki fotosunu göstecek olsanız bariz erkek derim fakat tüy döneminden sonra Dişi olduğu ortaya çıkmış. Çekinik renklerde bu tür durumlar ile karşılaşılabiliyor

1 aylıkken ki fotosunu göstecek olsanız bariz erkek derim fakat tüy döneminden sonra Dişi olduğu ortaya çıkmış. Çekinik renklerde bu tür durumlar ile karşılaşılabiliyor

Teşekkürler, beni de yanıltan zamanla değişime uğraması oldu. Peki eş konusunda nasıl bir yol izlemeliyim sizce?

yanına erkek eş adayını ne kadar erken alırsanız o kadar daha kolay uyum sağlarlar, 3 aylık bi erkek alabilirsiniz fiziki özellikler uygun olarak.
Fakat yuvalığı her 2 kuşta 7 aylık olmadan takmayın

aaa ki ki ki ki

Son düzenleme:
cik cik

Son düzenleme:
KUş güzel görünüyor aslında ama kanatları neden çok kısa anlamadım doğrusu.

Kuşun kaç aylık olduğunu biliyor musunuz? Daha ufak olduğu için kanatlar gelişmemiş olabilir. Ve bazı insan sıfatlı şahsiyetler ele alıştırmak için uçamasın diye kanatlarını kesiyorlar. Ama üretici olan birinin bunu yapacağını düşünmüyorum. Kuyruk tüylerinin bu şekilde olması bi problem değil ama ishal halsizlik çarpık bacaklılık varsa durum kötü demektir.

KUş güzel görünüyor aslında ama kanatları neden çok kısa anlamadım doğrusu.

Kuşun kaç aylık olduğunu biliyor musunuz? Daha ufak olduğu için kanatlar gelişmemiş olabilir. Ve bazı insan sıfatlı şahsiyetler ele alıştırmak için uçamasın diye kanatlarını kesiyorlar. Ama üretici olan birinin bunu yapacağını düşünmüyorum. Kuyruk tüylerinin bu şekilde olması bi problem değil ama ishal halsizlik çarpık bacaklılık varsa durum kötü demektir.

Yukarıdaki mesajımı güncelledim ve yeni bir video yükledim. Rica etsem tekrar değerlendirir misiniz? Teşekkürler.

Çok uğraştım ama videoyu izleyemedim malesef açılmıyor. Kanatlarda gördüğüm kadarıyla bi aksaklik yok gayet sağlıklı kanatlar ama kısa olması ilginç.

lezzetli çipetpet

Son düzenleme:
Tecrübeli olan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. Eğer hasta değil ve kendini toparlayabilecek gibi ise benim kuşum ile anlaşamasalar dahi ayrı olarak bakmayı düşünüyorum. Ama hasta ise öğrenip bir an önce geri vermem lazım. Lütfen yardımcı olun.

Malesef izleyemedim sanırım benim telefonumdan kaynaklı bi problem var linklere gidiyor ama açmıyor videoyu uygulamadan da aradim ama bulamadım videoları

cibili cibili şak şak şak

Son düzenleme:
Geri