Karadeniz Pet

Cinsiyet ve yaş hakkında ..

Thery

Yeni Üye
IMAG2797.jpg
IMAG2798.jpg
IMAG2800_1.jpg
IMAG2804_1.jpg
IMAG2798.jpg
Merhaba arkdaşalar kusumun cinsiyeti ve yaşı nedir acaba?

Erkek kus ve yavru 1 2 aylık mi desem 2 3 aylık mi desem bilemedim

Net fotograf degiller lakin erkek ve yavru ilgilenin elbette egitebilirsiniz

Net fotograf degiller lakin erkek ve yavru ilgilenin elbette egitebilirsiniz
Cevabınız için teşekkürler. Kuşum genellikle perdeye kacıyor. Kafesten parmagımla cıkarıyorum omzumda 2 3 saat kalıyo uctugu zaman perdeye gidiyo sebebi nedir sizce ? ayrıca kuşu aldıgımda hastaydı yeni yeni toparlmaya başladı cok sakin ve sessiz nadiren hareketleniyor yem ve su için kabarmıyor ancak bu halde sizce ne yapmalyıım?

Benimkiyle yaşıt gibi :D

Ekli dosyalar

• 20170203_202618.jpg
    20170203_202618.jpg
    973 KB · Görüntüleme: 17
Cevabınız için teşekkürler. Kuşum genellikle perdeye kacıyor. Kafesten parmagımla cıkarıyorum omzumda 2 3 saat kalıyo uctugu zaman perdeye gidiyo sebebi nedir sizce ? ayrıca kuşu aldıgımda hastaydı yeni yeni toparlmaya başladı cok sakin ve sessiz nadiren hareketleniyor yem ve su için kabarmıyor ancak bu halde sizce ne yapmalyıım?
2 3 saat az zaman degil ilk olarak kafes icinde kendinize alistirin guvensin daha sonra salin yuksek yerlerde daha guvende hissederler

2 3 saat az zaman degil ilk olarak kafes icinde kendinize alistirin guvensin daha sonra salin yuksek yerlerde daha guvende hissederler
Cevabiniz icin tesekkur ederim . 2 3 saat omzumda hic kacmadan bekliyor istedigim zaman parmagima geliyor ancak ucmasi icin biraktigimda elimden uzerime degil perdeye gidiyor. Bu hala guvenemediginin mi gostergesi sizce

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yavru erkek en fazla 2 aylık

Arkadaşlar birde kuş geleli baya oldu ancak hıc o kadar hareketli ve neseli degil. Geldiğinde bir miktar hasta idi iyileşti ama nesesi hıc yok bıraksan saatlerce öyle kalır. Her şeyine dikkat ediyorum ve üzülüyorum sizce sebebi nedir böyle olmasının?

Geri