Karadeniz Pet

Cinsiyeti Ve ırkı nedir acaba yardım lütfen

kaan77

Meraklı Üye
öncelikle mrb foruma yeni katıldım ilk defa kuş aldım köpek ve balıkda besliyorum hayvanları çok seviyorum daha doğrusu biraz araştırma yaptım erkek olanları konusuyormus genelde dişiler konuşmuyormuş bende yavru diye aldım 1.5 2 aylık olduğunu söyledi aldığım yer suan bana ve ev halkına çok alıştı omzumda durmayı çok seviyor özellikle sürekli omuzumda yanlız her yere gaga atma huyumuz var ne görse gagalıyor ancak ısırık şeklinde değil benim de saçlarımla çok oynuyor veya üzerimdekilerle yanagımıda öpüyor sanki hep çok hareketli olduğu için resimleri tam çekememiş olabilirim. birde acaba ne kadar zamanda konuşur :p

teşekkürler cevabınız için şimdi bu konuşmaz mı dişi olduğu için ? değiştirip erkek mi almalıyım bunun yerine çokda sevdim 13 gündür benle suan değiştirmek de istemiyorum işi açıkcası.bide dişi olduğu kesin mi.?
Kuş yaklaşık 2-2,5 aylık ve dişi resimlere bakılırsa maşallah. Dişilerde konuşur. Erkekler kadar değil belki ama. Önemli olan hayvan sevgisi. Bence sadece konuşsun diye kuşu değiştirme. O zaman hayvanları sevmenin bir anlamı kalmıyor. Sadece istediğin hayvanı sevmiş oluyorsun.

evet ben değiştirmicem inş konuşur dişide olsa değiştirmicem ama aldığım yere kızdım şuan % 99 erkek bu demişti verirken neyse bu büyüsünn 6-7 aylık olunca ufak bi erkek daha alırım 2-3 aylık onu konuştururm artık ne yapalım :)

evet ben değiştirmicem inş konuşur dişide olsa değiştirmicem ama aldığım yere kızdım şuan % 99 erkek bu demişti verirken neyse bu büyüsünn 6-7 aylık olunca ufak bi erkek daha alırım 2-3 aylık onu konuştururm artık ne yapalım :)
Böyle düşünmene sevindim. Pet-shop'tan aldıysan maalesef kuşu satmak için 40 takla atıyor birçoğu. Dişiye erkek, erkeğe dişi, 1 yaşındaki kuşa 2 aylık gibi şeyler diyebiliyorlar.

Böyle düşünmene sevindim. Pet-shop'tan aldıysan maalesef kuşu satmak için 40 takla atıyor birçoğu. Dişiye erkek, erkeğe dişi, 1 yaşındaki kuşa 2 aylık gibi şeyler diyebiliyorlar.

pekte petşop sayılmaz aslında 14. günü bugun bende ilk aldığımda yemliğin yerini bile bilmiyordu 8 çift muhabbet kuşu var yavrusu oldukca yavrularını satıyor sadece hobi amaçlı bakıyor gibi bişey aldığım yer.

pekte petşop sayılmaz aslında 14. günü bugun bende ilk aldığımda yemliğin yerini bile bilmiyordu 8 çift muhabbet kuşu var yavrusu oldukca yavrularını satıyor sadece hobi amaçlı bakıyor gibi bişey aldığım yer.
O zaman fazla anlamıyor kuştan. Yani kasıtlı yapmamış olabilir.

Maşallah güzel bir yavru disi İlginizi kesmeyin inşaallah konusacaktir da

Geri