Karadeniz Pet

Cinsiyeti,Yaşı,Irkı Ve Eş Seçebilirimi Söylermisiniz

[YOUTUBE][/YOUTUBE]Merhabalar Muhhabet Kuşuma Eş Almayı Düşünüyorum
Fakat Yaşını tam Olarak Bilmiyorum
Irkını Albino Oldugunu Söylediler
Cinsiyetinide Erkek Olarak Biliyorum Fakat Yanlışsa ona Göre Eş Alcam
Birde Eş Seçebilirmi Söylermisiniz.

Resimleri

Yanındaki Kuş Yani Huysuz Beyazı Bazen Dövüyo Beyazda Birşey Yapmıyo Huysuz

Kameradan Kortuğu İçin Elimde Tutarak Çektim :S

Birde Beyaz Mubişimin Kuyruğu Uzamıyor :S :mad: Vitamini Var Veriyorum Yeşillik Veriyorum Fakat Uzamıyor Kırık Kuyruğu Var Diye Çektim Kanadı. O Yüzden Birdaha Çekmedim Kuyruğunu

Video
[YOUTUBE]0qWw6Z6BeKo&feature[/YOUTUBE]

Video da Yanındaki Kuşta Benim Eğittiğim Kuş Sıkılmasınlar Diye Yan Yana Koyudum :D

Yanındaki Kuş Yani Huysuz(Yeşil) Beyazı Bazen Dövüyo Beyazda Birşey Yapmıyo
Huysuz Beyazdan Küçük Olmasına Rağmen Dokunmuyor Bile Aşşağı Atlıyor Başka Tüneğe Geçiyor Anlamadım. :S

Şimdiden Teşekkürler.

Kırmızı Gözlü Değil Hmm Acaba Ne ırkı Ve Eğer Çiftleşirse Ne Tür Bir Yavru Meydana Gelcek :D :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:37 -->-> Daha önceki mesaj 11:35 --

Yaşı Acaba Kaç Ve Eş Secebilirmi Sizce ? :D

İki Üç Aylık Olması imkansız :S :D Çünkü Aldığımızda 3-4 Aylık Demişlerdi Ama Tam Emin Değilim Bizdede Kaldı 8 ay oldu :D (Haziran-Şubat) Yani Aldığımızda 1 aylık bile olsa :D Şimdi 9 Aylık olmus oluyo :S

İki Üç Aylık Olması imkansız :S :D Çünkü Aldığımızda 3-4 Aylık Demişlerdi Ama Tam Emin Değilim Bizdede Kaldı 8 ay oldu :D (Haziran-Şubat) Yani Aldığımızda 1 aylık bile olsa :D Şimdi 9 Aylık olmus oluyo :S

fotoğraftaki burun rengine göre tahmin yürütüyoruz tamamen bizimki tahmin siz biliyorsanız doğrudur fakat yaşını bilmenize rağmen neden bizlere soruyorsunuz merak ettim. ayrıca eşe atma yaşı gelmişx yanına eş alsanız eşleşir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Yaşını Bilmiyorum Ö.Dilerim Sadece Tahmin Yürtüyorum En Aşşagı 8 Aylık Olmustu Sadece Eş Secebilirmi Ve Yaşını Söylemenizi İstedim. Çünkü Bugün Ona Göre Petshopa Bırakcam Eşi Kendi Seçsin Diye Tekrardan Özür dilerim Pardon :)

Yaşını Bilmiyorum Ö.Dilerim Sadece Tahmin Yürtüyorum En Aşşagı 8 Aylık Olmustu Sadece Eş Secebilirmi Ve Yaşını Söylemenizi İstedim. Çünkü Bugün Ona Göre Petshopa Bırakcam Eşi Kendi Seçsin Diye Tekrardan Özür dilerim Pardon :)

tabiki eş seçer olgunlaşmış kendisi eş seçebilir

bazı kuşlarda insanlardaki kellik gibi bu sorun olabiliyor tüylerin yenilenmesi için marul tavsiye ediloyor bilginize

1 yaşında erkek kus kuş alacagınız yere kusuda goturun kafese salın hangisini eş secerse ıyı anlaşırsa onu alın yası gelmıs artık dişide eve gelınce mama ve yeme nıjer katın rahatsız etmeyın ve asla yerını degıstırıp kusunuzu rahatsız etmeyın dısarı salmayın yuvalık hep takılı olsun onlar kendı işini görür :)

Hmm En iyi Çiftleşme Zamanı Bahar Ayları mı Öyle Bir Yazı okumuştum Bu Arada Teşekkürler
Birazdan Gidip Alıcam Çiftini :D

Geri