JohnA

Yeni Üye
5 Haz 2017
24
6
3
36
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Evet arkadaşlar evimdeki kuşlarımı sahiplendirdikten sonra foruma ara vermiştim maalesef.
Bu süre içerisinde iş yerimde de bir muhabbet kuşu vardı şimdi ise ona arkadaş olsun diye bir kuş daha getirildi. Yeni kuşun cinsiyeti dişi olarak düşünüyorum ama emin de değilim.
O nedenle yardım için tekrar döndüm :)
Bir de göğüs bölgesinde bir tüy problemi mi var tam anlayamadım.
IMG_20181122_125455.jpg

Bu arada eski kuşlarımın da birbirleri ile olmasa da ayrı ayrı yavruları olmuş çok sevindim.

Ekli dosyalar

bay.akçakaya

Profesyonel
15 Eki 2018
658
149
43
İstanbul
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
5 ile 10 tane
Evet arkadaşlar evimdeki kuşlarımı sahiplendirdikten sonra foruma ara vermiştim maalesef.
Bu süre içerisinde iş yerimde de bir muhabbet kuşu vardı şimdi ise ona arkadaş olsun diye bir kuş daha getirildi. Yeni kuşun cinsiyeti dişi olarak düşünüyorum ama emin de değilim.
O nedenle yardım için tekrar döndüm :)
Bir de göğüs bölgesinde bir tüy problemi mi var tam anlayamadım. Ekli dosyayı görüntüle 31632
Bu arada eski kuşlarımın da birbirleri ile olmasa da ayrı ayrı yavruları olmuş çok sevindim.
Tekrar hoşgeldiniz. Kendisi dişi yalnız biraz yağlı gibi. Biraz uçarak egzersiz yapsa fena olmaz. Maşallah diyelim.

Tepkiler: JohnA

JohnA

Yeni Üye
5 Haz 2017
24
6
3
36
Evcil Hayvanı
M. Kuşu
Kuş sayısı
2 tane
Bu aralar biraz da alışmaları için biraz fazla kafeste tuttum sanırım ama günde bir çıkartmaya özen gösteriyorum.
Teşekkürler cevaplarınız için