Karadeniz Pet

Cinsiyetleri Neler?

Sloremeda

Yeni Üye
20180811_113932.jpg
20180811_113508.jpg
Bu kuşlar elime yeni geldiler biraz ısırdıkları ve korktukları için düzgün çekemedim pek kusura bakmayın bu arada yaşı belli oluyorsa yaşlarınıda söylermisiniz?

Yeşillinin önden fotoğrafı yok mu? Mavili dişi :) Kafes temizliğine dikkat edin, ızgara almanızı öneririm. Yeşillinin ayak duruşu ilginç, üstüne basabiliyor değil mi?

Yeşillinin önden fotoğrafı yok mu? Mavili dişi :) Kafes temizliğine dikkat edin, ızgara almanızı öneririm. Yeşillinin ayak duruşu ilginç, üstüne basabiliyor değil mi?
Elimize yeni geldiler ve üreticinin fazla kusu oldugu icin pek temizlememiş bu arada yeşilli özürlü bacakları birazdan yeşilliyide aynı şekilde atacağım size

Buyrun bu arda yaşlarını belirlemeniz mümkün mü dediğim gibi ayakları özürlü bunun
20180811_120132.jpg

Ceresi tıkanmış olabilir bence. Bir çay kaşığı sirke ile dört çay kaşığı suyu karıştırın bu karışıma pamuklu çubuğu batırıp kuşun burun deliklerini günde iki kez silin. Ayağı kırılmış ve kötü kaynamış sanırım, üzüldüm. İkisi de dişi.

Tabii dediğim tarifi burun delikleri tıkanmışsa yapın yapısal olarak böyleyse yapmayın. Yaşlarını tahmin edemedim maalesef gözlerinin etrafında beyaz halka belirginleşmiş mi?

kuşlar daha ufak beş altı aylık ayağı kırık olanı veterinere götürün böyle yaşaması çok zor

Geri