Karadeniz Pet

Cinsiyetlerinden emin değilim eş tuttular

Rhymcuk

Yeni Üye
fıstık ayak.jpg
fıstık cere.jpg
fıstık göz.jpg
Fıstık kafa.jpg
pastel ayak.jpg
pastel cere.jpg
pastel göz.jpg
pastel kafa.jpg
Merhabalar, resimlerde gördüğünüz yeşil muhabbet kuşum fıstık diğer çok renkli olan ise pastel. ilk olarak fıstığı aldım. sonra eş almaya karar verdim kafeslerini ayarladım. fıstığı petshopa götürüp eş tutması için yaşıtlarının olduğu kafese bıraktık. Birkaç hafta sonra pastel ile eş tuttuğunu söylediler. şimdi bu kuşlar çok iyi anlaşıyorlar tek akıllı yemlikten beraber yiyorlar saldığımda beraber uçuyorlar ötüşüp öpüşüyorlar lakin tahminimce bunların ikiside erkek ve 6 8 aylık oldular kafeslerinde büyük yuvalık var plastik folluklu olanlardan sizin yorumunuz nedir? Yavru alabilir miyim cinsiyetleri ve yaşları hakkında birşeyler söyler misiniz?

İkiside erkek ve çok net. Aldığınız yerden almamanızı tavsiye ederim geri verirseniz. Bunu bile bile size satmışlar.

İkiside erkek ve çok net. Aldığınız yerden almamanızı tavsiye ederim geri verirseniz. Bunu bile bile size satmışlar.
çok kuş baktığım oldu ufakken aldım direk orayı suçlamak yanlış olur 5 aylıktan önce cinsiyet tam belli olmuyor sonuçta teşekkür ederim toprak

çok kuş baktığım oldu ufakken aldım direk orayı suçlamak yanlış olur 5 aylıktan önce cinsiyet tam belli olmuyor sonuçta teşekkür ederim toprak
5 aylıkken aldığınızı anlamamıştım pardon. Yavru kuşta anlaşılır ama yani çokta zor değil neyse çok tatlılar ama maşallah :)

Geri