Karadeniz Pet

Dökülen siyah tüy kökü

Meriç

Yeni Üye
Herkese mrb arkadslar basım siyah tüy kökü sorunuyla dertte kusumun kuyruk ve kanat tüyleri ilk aldıgımda bayagı seyrekti.sebebını sordugumda satıcı yavru oldugunu ve gün gectikce cıkacagını soledi.dedıgı gıbıde gün gectikce cıktı yanlız hem yenı cıkan tüyler hemde eski tüylerinin kökleri sıyahlasarak dökülüyo.buda benı cok uzuyo.kusum 8 aydır bende bayagı neselı konusmayıda ögrendi lakin ucamıyo bu konuda yardımcı olursanız cok sewınırım su anda ne kanat uzun tüyleri var nede kuyruk tüyü

Ekli dosyalar

• IMG_3974.JPG
    IMG_3974.JPG
    1.5 MB · Görüntüleme: 102
Buda son durumu.bu hali beni kahrediyo

Ekli dosyalar

• IMG_3977.JPG
    IMG_3977.JPG
    1.6 MB · Görüntüleme: 91
Gecmis olsun frenc molt hastaligini bir arastirin buyuk ihtimalle o yumurta mamasi yapin forumda arkadsin birisi caresini buldugunu paylasmisti forumda arayin belki caresi olur

F
Gecmis olsun frenc molt hastaligini bir arastirin buyuk ihtimalle o yumurta mamasi yapin forumda arkadsin birisi caresini buldugunu paylasmisti forumda arayin belki caresi olur
french molt degıl onu bılıyorum cünkü tüyleri cıkıyor bıraz uzuyo sonra dokukuyo,french molt ta hıc tuy cıkmaz dıye bılıyorum yumurta maması b vıtamını parazıt ıcın vılmectın hepsını kullanıyorum bıra mayası werıyorum ama bır turlu su kanatlarını dokulmeden uzatamadım

French molt tada tüyler çıkıyo biraz uzayıp dökülüyo benim kuşumda öyle

Geri