Karadeniz Pet

Düşük kanat (uçamama)

Mesuttt

Meraklı Üye
Arkadaşlar daha öncede konu açtım bir çözüm bulamadım veterinere götürdüm dün hiç birşeyi yok dedi muayne parası aldı ve hiç bir işe yaramadı birşeyi yok diyip gönderdi bir süre dinlensin dedi ama kuş 2 aydır dinleniyor fotoğraflara bakar mısınız kırık çıkık görünmüyor ama sağ kanadı düşük hep

Daha önce başka konuda bakmıştım diye hatırlıyorum, röntgen çekilmesi gerekiyor büyük ihtimalle yanlış kaynayan kırık gibi bir durum söz konusu olabilir. Vet röntgen çekti mi?
Hayır muayne fiyatına tepki gösterince röntgen çekerim 120 TL fakat gerek yok kuşun kanadında kırık çıkık söz konusu değil dedi çektirmedim bende gerçekten kuştan anlayan biri olduğuna inansam çektirirdim

Hayır muayne fiyatına tepki gösterince röntgen çekerim 120 TL fakat gerek yok kuşun kanadında kırık çıkık söz konusu değil dedi çektirmedim bende gerçekten kuştan anlayan biri olduğuna inansam çektirirdim
Uzun süredir bu şekilde sanırım incinme gibi bir durum değil yanlış kaynama gibi bir durum olduğunu düşünüyorum. Kanatlılardan anlayan bir veteriner bulursanız röntgen çektirirsiniz.

Hic bir fikrim yok ama sadece tahmin kırık var ve kaynamıs gibi mNtikli olarak dusundugun zaman baska bir sey olduguna ihtimal vermiyorum

Geri