Karadeniz Pet

Dışkı durumu

Lokum0609

Yeni Üye
Dışkısı su gibi sadece beyaz bir kısım var sebebi ne olabilir yem dışında bir şey yemedi 😭

E763C36A-EBF9-4240-911B-E4AD1A663AE9.jpeg

Sıvı kaybettiği için ge oral kullanabilirsin yem bayat mı? Yemliği tozluysa değiştirip dezenfekte et dal darı varsa verebilirsin patates haşlayıp parmağının ucuyla ağzına götürüp yedirmeye çalış pirinçte haşlayabilirsin ishale iyi gelirler

Sıvı kaybettiği için ge oral kullanabilirsin yem bayat mı? Yemliği tozluysa değiştirip dezenfekte et dal darı varsa verebilirsin patates haşlayıp parmağının ucuyla ağzına götürüp yedirmeye çalış pirinçte haşlayabilirsin ishale iyi gelirler

Çok teşekkür ederim elimde ge oral yok elektrolit yapsam olur mu? Aspur verdim dışkı düzeldi keyfi zaten yerindeydi oynuyor zıplıyor ama üst üste bu sıvı dışkılar olunca korkmuştum. Suyuna probiyotik koydum takipteyim şu anda

Benim kuşada oluyo o arada 4-5 kere su yapıyo çiştir belkide düzeliyo kendi ama yinede sıvı kaybında destek yapabilirsin geçmiş olsun elektrolitin miktarını ayarlayabilirsen olur heralde hiç denemedim

Kuş ishal değil aç büyük ihtimalle birşeyler yememiştir bundan dışkı yok sadece idrar var.
Ah yavrum niye yem yememiş ki acaba sabah dışkısı olduğu için mi böyle? Çünkü yedikten sonra düzeldi. Az önce ölçtüm 50 gram geldi aslında iştahı epey iyi son iki haftada 8 gram almış