Karadeniz Pet

Dışkı Problemi Halsizlik

Visitor

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar ,

Kuşum bir süredir halsiz ve dışkısı çok kötü olmaya başladı.
Geçen hafta mama yapmıştım mamadan sonra böyle oldu sanırım yumurta dan bakteri kaptı diye düşünüyorum. Bana yardımcı olabilir aslanı iyileştirebilirsek çok sevinirim arkadaşlar.
Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    52.5 KB · Görüntüleme: 27
  • 02.jpg
    02.jpg
    52.5 KB · Görüntüleme: 30
  • 03.jpg
    03.jpg
    197.9 KB · Görüntüleme: 37
  • 04.jpg
    04.jpg
    201.7 KB · Görüntüleme: 31
  • 05.jpg
    05.jpg
    208.1 KB · Görüntüleme: 29
Mamayı fazla mı beklettiniz? Tüm mamalar günlük tüketilmeli mutlaka. Suluğundaki suya dört damla elma sirkesi damlatın. Suyu günlük değiştirin. Yağsız ve tuzsuz haşlanmış patates verin. İki üç gün gözlemleyin gelişmelere göre veterinere gitmelisiniz.

Aslında cok bekletmedim . Şöyle oldu sabah verdim öhglen işten gelince dolapta ki ile değiştirdim akşm dönncede öglen koyduklarımı aldım.
Bu defer yaptıgım da sadece kabak koymustum ondan fılan olabılır mı ?

Dışkısından nasıl bir sorunu oldugunu anlamak mümkün mü acaba?

Sularını zaten herdun degıstırıyorum onların degiştirmeden de yıkarım suluklarını kesınlıkle

Aslında cok bekletmedim . Şöyle oldu sabah verdim öhglen işten gelince dolapta ki ile değiştirdim akşm dönncede öglen koyduklarımı aldım.
Bu defer yaptıgım da sadece kabak koymustum ondan fılan olabılır mı ?

Dışkısından nasıl bir sorunu oldugunu anlamak mümkün mü acaba?

Sularını zaten herdun degıstırıyorum onların degiştirmeden de yıkarım suluklarını kesınlıkle
Dışkıda bir miktar sululuk var ancak çok anormal görünmedi bana. En iyisi beyaz kağıt üzerinde yaptığı dışkıyı paylaşın daha iyi analiz imkanı olur. Kabaktan dolayı sorun olmaz. Tazeyse tabii.

Dışkısı bu şekilde.Bu sabah biraz daha kötü olmuş sanki.
Kabak filan da tazeydi zaten vermem aksi durumda tek korkum hani yaz ya kaldıgı sure geçti bayatladı ve yediler buda bagırsakları filan mı bozdu

Ekli dosyalar

• fotoğraf.JPG
    fotoğraf.JPG
    735.1 KB · Görüntüleme: 12
Dışkısı bu şekilde.Bu sabah biraz daha kötü olmuş sanki.
Kabak filan da tazeydi zaten vermem aksi durumda tek korkum hani yaz ya kaldıgı sure geçti bayatladı ve yediler buda bagırsakları filan mı bozdu
Bu fotoğraftaki dışkı anormal. Suluğundaki suya altı yedi damla elma sirkesi damlatın. Sudan içmesini sağlayın. Veterinere gitmeniz lazım.

Elma sirkesi oranını arttırarak söyledim çünkü mikrobik bir durumun olacağını düşünüyorum.

Elma sirkesi oranını arttırarak söyledim çünkü mikrobik bir durumun olacağını düşünüyorum.

Veterinere götürdüm, dışkı testi yapıldı. Sonuçlar geldi bağırsaklar da kanama varmış. ilaç gelecek bugün tedaviye başlayacağız inş kuş zaten halsizleşti iyice. Bugün Tedaviye başlıyoruz duruma göre sizi de bilgilendireceğim bakalım ne olacak.

Veterinere götürdüm, dışkı testi yapıldı. Sonuçlar geldi bağırsaklar da kanama varmış. ilaç gelecek bugün tedaviye başlayacağız inş kuş zaten halsizleşti iyice. Bugün Tedaviye başlıyoruz duruma göre sizi de bilgilendireceğim bakalım ne olacak.
Tamamdır, inşallah güzel haberlerinizi alırız.

Geri