Karadeniz Pet

Dışkısı su

Yardımcı olmak için fotoğrafını ve dışkısı nın fotoğrafını istedim ya zaten 😊
https://www.hizliresim.com/hq57f57 bakın bunu az önce yaptı evimiz çok sıcak bende klimayı açtım önnde tutmayacak şekilde ondan uzak şekilde ama oda soğuk oldu ve dışkısı sulu hale döndü kapadım hemen genelde klimalı odaya gelince böyle oluyor bazen klima açmadanda oluyor ama gün içinde,
Bu da yaptığı normal dışkılar
Bu da oğluşum

Az yem yeme var dışkı dan gördüğüm kadarı ile. Siz dal darı alıp verım ve elinizde probiyotik varsa ilk onu kullanın yoksaa suyuna ev yoğurdun un suyunu ekleyin dışkıyı toparlıycaktır. Mamalık kabında da yulaf ve aspur karısık verırsenın ıyı olur :)

Az yem yeme var dışkı dan gördüğüm kadarı ile. Siz dal darı alıp verım ve elinizde probiyotik varsa ilk onu kullanın yoksaa suyuna ev yoğurdun un suyunu ekleyin dışkıyı toparlıycaktır. Mamalık kabında da yulaf ve aspur karısık verırsenın ıyı olur :)
Evet çok yem yemez ama bazende çok yiyor bir önceki yeminde aspur çok fazlaydı sadece onları yiyordu diğerlerini dağıtıyordu o yüzden onu deiştirdim içinde az aspur olan bir yem aldım, probiyotik kullanıyorum zaten dal darı da veriyorum fazla yulaf veremem çünkü tüye sokuyor onu sizce gün içinde birkaç kez sulu olmasının sebebi nedir onu söylemedinizz 😁 kışın hiç böyle olmamıştı sıcaktan mı acaba ?

Evet çok yem yemez ama bazende çok yiyor bir önceki yeminde aspur çok fazlaydı sadece onları yiyordu diğerlerini dağıtıyordu o yüzden onu deiştirdim içinde az aspur olan bir yem aldım, probiyotik kullanıyorum zaten dal darı da veriyorum fazla yulaf veremem çünkü tüye sokuyor onu sizce gün içinde birkaç kez sulu olmasının sebebi nedir onu söylemedinizz 😁 kışın hiç böyle olmamıştı sıcaktan mı acaba ?
Verdiğiniz probiyotik çalışıyor mu?
Yem değiştirmek ne derece doğru?
Fazla yulaf tüye mi sokar? Bunların kesin cevabını bılıyormusunuz?

Verdiğiniz probiyotik çalışıyor mu?
Yem değiştirmek ne derece doğru?
Fazla yulaf tüye mi sokar? Bunların kesin cevabını bılıyormusunuz?
Probiacti bird kullanıyorum buradaki hocalarım tavsiye etti, yemini değişmeden önce dışkısı neredeyse hep suluydu o yemi buradan bir arkadaş yolladı bana maalesef beğenmediğim için değiştirdim kuşumu kötü etkilediğini fark ettim yoksa değişmezdim, fazla yulaf tüye soktu kaç kez fazla verdim ki yine ishali geçsin diye verdipim için tüye girdi

Yok ben yulaf haftada 2 kere veririm tüye sokmuyor bende nedense 🤔 daha sıcakta serinleme özelliği var. Tüy de iken de karın ağrısını alır.

Geri