Karadeniz Pet

Dışkısında siyah noktalar var

selinbuse

Yeni Üye
4 aylık muhabbet kuşumun normalde dışkısı böyle değildi, son 2-3 gündür sanki dışkısının içinde partiküller varmış gibi siyah noktalar var. Bir ilgisi var mıdır bilmiyorum ama şu an tüy döneminde, bir de eskiden markette satılan yemlerden kullanıyordum sizlerin önerisiyle son bir haftadır yemini değiştirdim garden mix pembe şeritli olandan kullanıyorum. Hareketlerinde herhangi bir değişiklik yok, hâlâ çok enerjik. Sorun nedir acaba, hasta filan mı ya da yemini değiştirdiğim için böyle olabilir mi?

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210415_204837.jpg
    Screenshot_20210415_204837.jpg
    396.7 KB · Görüntüleme: 134
4 aylık muhabbet kuşumun normalde dışkısı böyle değildi, son 2-3 gündür sanki dışkısının içinde partiküller varmış gibi siyah noktalar var. Bir ilgisi var mıdır bilmiyorum ama şu an tüy döneminde, bir de eskiden markette satılan yemlerden kullanıyordum sizlerin önerisiyle son bir haftadır yemini değiştirdim garden mix pembe şeritli olandan kullanıyorum. Hareketlerinde herhangi bir değişiklik yok, hâlâ çok enerjik. Sorun nedir acaba, hasta filan mı ya da yemini değiştirdiğim için böyle olabilir mi?
Yem değişikliğindendir büyük ihtimal. 1 hafta takip edin geçmessekonuyu güncelleyin

Tohum içeriğinden dolayı olan bir değişim. Endişe etmenizi gerektiren bir durum olduğunu zannetmiyorum.

Ben de Garden Mix kullanıyorum ve dışkıda siyah nokta var sürekli.
Yemin içerisinde siyah tohumlar var, ondan dolayı bu şekilde bir dışkı oluyordur tahminimce.

Geri