Karadeniz Pet

Damızlık lutino dişi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Celil ALPAY

Paylaşımcı Üye
Takas yoluyla sahiplendirilmistir.

Son düzenleme:
İzmir olsaydı alırdım :)Hayırlı Alışverişler olsun

Maşallah, hayirli satışlar olsun.
hazır dişi ariyan kacirmasin.

Teşekkürler arkadaşlar. Erkeği bir arkadaş istedi ona verdim, kuş ciftlesmeye hazirdir. Erkegin yanina attiniz vakit işlem tamam:)

Mobilden gönderildi.

Hayırlı satışlar. Kuş çok güzel kaçırmamak gerekir. Ama gözleri kırmızıya benzemiyor. Yani kuş lutino değil çift faktör spangle gibi.

Güzel dişi hayırlı satışlar.

..........

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:12 -->-> Daha önceki mesaj 20:05 --

günceldir...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:02 -->-> Daha önceki mesaj 21:12 --

Güncel....

Mobilden gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:43 -->-> Daha önceki mesaj 12:02 --

Yer sıkıntısı sebebiyle 40 lira.

Mobilden gönderildi.

Celil bey kuşunuz kaç yaşında acaba ve herhangi bir problemi varmı? İstanbulun neresi almayı düşünüyorum

Celil bey kuşunuz kaç yaşında acaba ve herhangi bir problemi varmı? İstanbulun neresi almayı düşünüyorum
Merhaba,
Kuşun hiç bir sağlık problemi yoktur hertürlü kefilim, kuluckadan kalkti suan bosta ve dinleniyor. bende forumdan bir arkadastan aldigim için yaşını tam emin olmamakla beraber 1,5-2 yaşında diye tahmin ediyorum. Üsküdar bulgurlu mh.deyim.

Mobilden gönderildi.

Merhaba,
Kuşun hiç bir sağlık problemi yoktur hertürlü kefilim, kuluckadan kalkti suan bosta ve dinleniyor. bende forumdan bir arkadastan aldigim için yaşını tam emin olmamakla beraber 1,5-2 yaşında diye tahmin ediyorum. Üsküdar bulgurlu mh.deyim.

Mobilden gönderildi.

Ortak bir noktada bulusabilirmiyiz? Bana biraz uzaksinizda elden alabilirim

Eyüp de oturuyorum ben ortak bir nokta belirlersek pazar günü de müsaitseniz alabilirim
Pazar musaitim. Arabayla gelecekseniz Göztepe koprusune inebilirim. Metrobüs ile gelecekseniz altunizade duragina gelebilirim? Kuşu sahiplenecek iseniz ilani kaldirayim?

Mobilden gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

@Çetin KAYA cevabınız nedir?

Pazar musaitim. Arabayla gelecekseniz Göztepe koprusune inebilirim. Metrobüs ile gelecekseniz altunizade duragina gelebilirim? Kuşu sahiplenecek iseniz ilani kaldirayim?

Mobilden gönderildi.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:32 --

@Çetin KAYA cevabınız nedir?

kuşu sahiplendirdiniz mi acaba ?

Teşekkürler arkadaşlar. Erkeği bir arkadaş istedi ona verdim, kuş ciftlesmeye hazirdir. Erkegin yanina attiniz vakit işlem tamam:)

Mobilden gönderildi.

benimde dişi albinom sizin dediğiniz gibi direk çiftleşme pozisyonu gel gelelim bizim oğlan kaçıyor bi türlü alışamadılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...