Karadeniz Pet

damızlık erkek kuş aldım yardım

deniz solanak

Yeni Üye
arkadaşlar damızlık erkek muhabbet aldık ama dişi lutino ya pas vermiyor neden acaba ?
ne yapmak lazım bilgilendirir misiniz. ayrıca yeşil kuşun ırkı ve yaşı hakkında bilginiz varmı lutino 8,5 aylık dişi.

yeşil kuş 1 yaşını devirmiş kızgın bir erkek masallah ırkına gelince bu kuş cek desen cek ingiliz desen ingiliz degil kırma bir kuş ırkı kırma dielim baska sormak istediğniz bir sey varmı dişi genc merak etmeyin erkek onu ikna edecektir acele etmeyin bence

dişi istekli ama erkek pas vermiyor hiç umurunda değil, biri üst tünekte diğeri alt tünekte zamanla eş olurlar mı ?

bakın eş derken bu kuşlar öle kanaray gibi üreme zamanı gelince ne olursa eşleşmiolar yok öle bir dünya yani bırakın zamana yemini suyunu yerini ferah tutun siz gerisini onlara bırakın bence zamanla olur kuşlar öle 1 haftada çift olmazlar

ya ilk defa yumurtaları olsun bakalım buyutelım ıstıyoruzda biraz heyecanlıyım o yuzden :=) dediğiniz gibi bekleyelim bakalım görelim. bu kus ıcın zor cıftlesır dedılerde cevreden ondan sordum tesekkurler :=)

zaman tanıyın ne zaman aldınız ve ayıp olmazsa :) Ne kadar verdiniz ? Birde isterseniz ayırma yöntemine geçin dişi az da olsa kızgın erkek baya kızgın ırka gelirsek ingiliz cek kırması gibi gözüküyor yaşı olarak 1.5 yaşını geçmiş.

Kafesteki tüm oyuncakları Çıkarın.
Kalamar kemiği takın.

Ilk resimde erkek neredeyse dişinin üstüne çıkacak gibi duruyor.
Ilgi var bence

İngilize benziyor.

tamam oyuncakları cıkarıyorum hemen, sımdılık yuvalık takmama gerek yok degil mi ? 45 tl ye aldım erkeği. yesıl kusu dun aldım, ılk kafese attıgımda oyleydı sımdı yeme ıcmeden sonra sap gıbı tunekte duruyor. bakalım ınsallah cıflesırler :)

Yuvalığı 1hafta sonra takabilirsınız.
Ben bu çiftte umut görüyorum.

Inşallah yavrularının fotoğraflarını da görürüz burdan

İlk foto da ilgili gibi :) Şaka bir yana eğer dövme gagalama gibi bir anlaşmazlık yoksa zamanla bence çok güzel bir çift olurlar.

Geri