Karadeniz Pet

İstanbul Damizlik harika kuşlar kaçırmayın

selim 75

Meraklı Üye
01) IRKI:Jumbo kırması

02) CİNSİYETİ: erkek dişi

03) YAŞI: erkek 1.5 dişi 1 yaşında

04) SAĞLIK DURUMU: Maşallah

05) VARSA BİLEZİK NO: yok

06) FİYATI: eş olarak 170 tek olarak alınırsa fiyat her kuş için 100 tl

07) İLAN GEÇERLİLİK TARİHİ: satılana kadar

08) ŞEHİR: İstanbul Bahçelievler

09) BAŞKA İLLERE GÖNDERİM:yok

10) İRTİBAT TELEFONU: 0533 643 38 77

11) MAİL ADRESİ:

12) ARANABİLECEK ZAMAN DİLİMİ: saat 10:00 ile 22:00 saatleri arası

13) AÇIKLAMALAR: kuşlar yavrudan büyüttüğüm kuşlardır yeni eşe atıldı erkek çok kizgin erkeğin rengi ortada dişide iri bir kuştur alacak arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

14) RESİMLER VE VARSA VİDEO:
36430
36431

Maşallah renk olarakta irilik olarakta yapı olarakta çok güzel kuşlar ben yakın olsaydım kesinlikle alırdım ama maalesef 1000 kmden fazla var :D
Alanada satanada hayırlı olsun tüyü kadar ömri ve yavru nasip olur inşallah.

Maşallah. renk ve irilik olarak sevdiğim kuşlar. Sağlık bakımından da maşallahı var. Bize uzak EyüpCan ustaya uzak olduğu kadar. Alana da satana şimdiden hayırlı olsun.

Teşekkürler İbrahim bey inanın en iyi şekilde bakmaya çalıştım sonuçta bir canlı besliyorsak en iyi şekilde bakmalıyız iyi dilekleriniz için teşekkür ederim

Bana yakın da olsa yer sıkıntısı malum usta. Yoksa çok güzel bir çift. Hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkürler bay Akçakaya sağolasın

MaşâAllah abi bereketli olsun hayırlı satışlar gayet güzel kuşlar. Benim yer durumu biliyorsunuz abi :D

Sağolasın Süleyman kardeşim bende kıyamıyorum ama yer sorunu ev içinde zor oluyor iki çift bakicam artık

Arkadaşlar ilanda bı değişik lik oldu gri dişi erkek kuşla anlasamadilar gri dişiyi ilandan kaldırım yerine yine iri bı kuş olan sarı dişiyi ilana koydum herkese hayırlı günler