Karadeniz Pet

Darı ekimi

Muratbandırma

Yeni Üye
Yeni fiyatlarındaki artış sebebiyle arazime dal darı ya da Akdarı tane darı koca darı Ekmek istiyorum daha önce Eken varsa deneyimlerini paylaşabilir mi normal kullandığım Yemin edebilir miyim ya da tohum mu almam gerek gerekiyor bilgilendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler Herkese hayırlı üretimler

Elindekileri çimlendirebilisn Ekim’i başarılı oluyor bundan 3 ay önce kadar yem kaplarını değiştiriken herhalde yem kalmış alt kısımda çöpe attım çöp boş ve az su vardı içinde kapağıda kapattım 2 gün sonra çöp içinde 6/7 santime kadar uzamışlardı çöpte kutusunda yetişirse her türlü yetişir ama yazın tabi eğer evde saksıda yaparsan olabilir

Elindekileri çimlendirebilisn Ekim’i başarılı oluyor bundan 3 ay önce kadar yem kaplarını değiştiriken herhalde yem kalmış alt kısımda çöpe attım çöp boş ve az su vardı içinde kapağıda kapattım 2 gün sonra çöp içinde 6/7 santime kadar uzamışlardı çöpte kutusunda yetişirse her türlü yetişir ama yazın tabi eğer evde saksıda yaparsan olabilir
Yok evde değil 2 dönüm kadar ekip ihtiyaç fazlasını isteyenlere uyguna vericem

Bayağı meşakkatli bir iş inşaallah muvaffak olursunuz o zaman bizde alırız.

kuşların fiyatı da yeme göre artmıyor mu?

Aynen öyle çok zamandı yem. hobimizi zorluyorlar benim öyle faiş fiyatlarla da işim olmaz insanların para hırsı kötü. Kendi yağlarında kavrulsunlar yeter