Karadeniz Pet

Değerli Bilgilerinize İhtiyacım var

ismailt

Yeni Üye
Hayırlı akşamlar. Öncelikle forum çok faydalı hepinize teşekkür ederim.

Öncelikle bir üreticiden hazır 2 tane çift aldım biri daha önce bir kuluçka deneyimi olan kuşlar. ancak 2 ay geçmesine rağmen yumurta yok. Mamaları aksatmadan veriyorum suları yemleri temizlik hepsini yapıyorum. kaşıma yem kusma öpüşme hepsi var ama bir türlü yumurta yok. İki çiftim de çok hareketli ancak az önce bir dişiyi elime aldığımda göğüs kemiğinin sivrildiğini fark ettim ancak pisliği filan normal yemesinde neşesinde bir sıkıntı yok değerli bilgilerini bekliyorum hayırlı geceler.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:50 -->-> Daha önceki mesaj 21:27 --

bunlarda kuşların resimleri

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:52 -->-> Daha önceki mesaj 21:50 --

Kardeş kuşlarda sıkıntı yok gibi erkekler hazır ama dişilere biraz zaman ver mama takviyelerini aksatma,ilk resimdeki çift mi?daha önce kuluçka geçirdi.

şöyle diyim ilk resimdeki erkekle 2.resimdeki dişi deneyimli kafeslerini temizlerken salmaya koymuştum hepsi resimler ondan karışık cekildi k.bakmayın

Dişinin deneyimi varsa da sorun ama ilk resimdeki dişiden de emek sonrası kızışma sorunsuz olacaktır erkekleri iyi gördüm zaten,siz mama takviyelerini yapın,anlaşma konusunda problem yok ise sorun zaten,folluk takılı mı?kafeslerde

Folluk takılı her ikisinde de. Mama olarak evde kendim hazılıyorum içerik olarak etimek galete unu mısır unu nohut unu kırmızı mercimek öğütülmüş ,kuş üzümü cok az miktarda tarçın irmik ince bulgur 12 vitaminli arı mama bebe bisküvisi havuç yumurta karnıbahar haşlanmış ıspanak filizlenmiş tohum karışımı veriyorum atom her zaman hazır ama :D icraat yok

Maşallah olur inş zamanla devam arada salçalık kırmızı biber verin tatlı

Onuda en kısa zamanda temin edicem. Bu kuruma hastılığı filan görünce forumda endişelendim ilginiz için çok teşekkürler peki nacizane başka önerileriniz varsa seve seve uygularım.

Onuda en kısa zamanda temin edicem. Bu kuruma hastılığı filan görünce forumda endişelendim ilginiz için çok teşekkürler peki nacizane başka önerileriniz varsa seve seve uygularım.

Bence kuşlarda bir sorun yok, sizin mama katkısı ve ilgi alaka yerindedir,inş en kısa sürede yavru alırsınız.herşey gönlünüzde olsun.

İnsan boyundan yukarı bir duvara sabitle kafesi. haftada 2 defa mama takviyesi yap yumurtlayana kadar . daha sonra mama çok karışım bence biraz sadelestir mesela
bebe biskuvisi mısır unu irmik yumurta havuç çok az kekik gibi