Karadeniz Pet

Deep Betisol

Mehmet Tek

Meraklı Üye
Deep Betisol Aldım ama sorum şu üzerinde son kullanma tarihi yazmıyo alt kısımda sadece URT 26/02/2015 yazıyo bu tür ürünler ne kadar süre kullanılabiliyo urt üretim tarihi olduğunu varsayıyorum bu tür ilaçlar ne kadar süre kullanılabiliyo

Tarih gecmis kardes bu ne ilaci

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tarih gecmis kardes bu ne ilaci

Kanarya,muhabbet kuşu,papağan gibi kaafeste beslenen kuşların B vitamini ihtiyaçlarını karşılayan sıvı vitamin karışımıdır.Tüy dökümü dönemlerinde,bu sürecin daha kısa sürede atlatılmasında,tüm kuşların stresten korumak amacıyla sinir sişsteminin güçlendirilmesinde,damızlık veriminin arttırılmasında,yavru çıkma oranının yükseltilmesinde,iştahsızlık sorunlarının giderilmesinde,güvenle kullanılabilecek bir B vitamini kompleksidir.

hocam anlamadığım şey urt son kullanma tarihi mi ?

Urt uretim tarihi ama sen gene bu ilaci degistir Avisol B veya A al bn A yi kullaniyorum

Urt uretim tarihi ama sen gene bu ilaci degistir Avisol B veya A al bn A yi kullaniyorum

B ve A yı da alırım.ama tarihine bakmak sonradan aklıma geldi ve kuşlara biraz sularına kattım ve içtiler zararı vs bişey olurmu asıl çekincem bu

Olmaz bi kereden

Deep Betisol Aldım ama sorum şu üzerinde son kullanma tarihi yazmıyo alt kısımda sadece URT 26/02/2015 yazıyo bu tür ürünler ne kadar süre kullanılabiliyo urt üretim tarihi olduğunu varsayıyorum bu tür ilaçlar ne kadar süre kullanılabiliyo

benim kullandığım vitaminlerin kullanma süresi 1 yada 2 yıl dolayısıyla en kötü ihtimalle şubat 2016 ya kadar kullanabilirsiniz.

Geri